27 january 2013

zaczerwieniła się [Nature]


zaczerwieniła się


number of comments: 10 | rating: 8 |  more 

.,  

jak dotyk wiosny

report |

Hania,  

chce się patrzeć...

report |

Emma B.,  

zadziwiła mnie ta nierównomierność kolorów

report |

jeśli tylko,  

a mojego komentarza nie ma? To chyba kalina., Kwiaty są białe, ale właśnie wyczytałam, że czasem przebarwiają się różowo. W jakim miesiącu zrobiłaś to zdjęcie?

report |

Emma B.,  

nie wiem czemu - to do komentarza - a zdjęcie zrobiłam sierpniu, drugiej połowie. Poszukam zdjęcie całości i zamieszczę chociaż na chwilę, no bo pewnie zostanie uznane za zbyt mało wyrafinowane :)

report |

jeśli tylko,  

mam wrażenie, że komentarze "znikają" głównie jak się za mało dokładnie kliknie dodaj i szybko przejdzie gdzieś dalej (nie sprawdzając czy się dodał)

report |

Emma B.,  

a czasem też, gdy nie widać, że się straciło łączność z serwerem, dlatego czasem jak mi się chce to przed dodaniem komentarza kopiuję go sobie, to samo z dziennikiem. Nie znalazłam nic obszerniejszego poza zdjęciem, które już tu publikowałam i podpięłam je pod obecne. To był taki krzak koło altanki, najwyżej metrowy :)

report |

jeśli tylko,  

patrzę na ten róż i się zastanawiam - podobnie tj intensywnie i z kropeczkami przebarwia mi się czasem biała róża, gdy po mocnym deszczu zaświeci słońce. Może to tak było?

report |

Emma B.,  

tak samo, jak czereśnie w starych sadach po wsi Czyżyny kwitną każdego roku inaczej zależnie od aury. Jednego roku były bajecznie różowe jak wiśnie w Japonii

report |

Jerzy Woliński,  

daje nam perspektywę lata:))

report |other photos: o zmierzchu 2, o zmierzchu 1, bezbłędna czerwień, maki nad Wisłą, deszczowa azalia, tylko smog widać, monumentalnie, do jutra, zapadam w pamięci, kawaleria XXI wieku, i to jest róż, paleta jesieni, kocham banał, uroda zależy od ujęcia, zwoje, żywe drewno, poczytaj sobie, idzie nowe, gorąco, silna jestem, dojrzewanie, kontrasty, prawie Wyspiański, zasmakowała, i kto dominuje?, tam nie wejdę, skrada się jesień, wspomnienie, cieniem się kładę, w południowym słońcu, wisi spokojna wisi wesoła, wszędzie róże tego lata, reflektory na hortensję, a pręciki na brązowo, w ostrych barwach, fasada, wizualizacja, widzę to co widzisz, delikaatność, ale razi, maleństwo, z dokładnością do pręcika, nie myśl o jesieni, przemijanie, nie odnawiać - please, dojrzewanie, dobrze jest mieć babcię 2, dobrze jest mieć babcię 1, wieczorne łowy, mimo jesieni, zagubieni, zwodzi realizmem, na rogu, gubię się na horyzoncie, festiwal dachów, niespadające donice z kropką w bezpiecznym miejscu, kulminacja koloru, zbyt długo w zamknięciu, z córeczką, pomalowane światłem, brak perfekcji, tyle jedzenia, makro, przejeżdżałam obok, sceneria, a na progu historia, smutno jakoś, kadrowanie, pomysłowe, w ramach okiennicy, prawie samolot, pokonać burzę, otul mnie, zdążyć przed chłodem, udaje słońce, na wieki wchłonięci przez mury, dojrzewamy, ich sprawy - jej sprawy, gra przestrzenią, wariacje na temat piasku, izolacja, ufność, wyobraźnia na miarę Kantora, zanim podadzą kawę, za fasadą, w trybach historii, transformacja, jesiennie się robi, wyłom w tradycji, pierwotnie, dogoń mnie, detal luksusu, powtarzane zaproszenie, Kto zapudruje moje piegi?, różowe z czerwonym?, mała jestem, profanacja nocy, świetlna kolorowanka, wielka zjeżdżalnia, ściana deszczu, fatamorgana Wogezów, zaglądają wyglądają, globalne ocieplenie - Matterhorn, udawanie boa, figę wam pokażę, na spotkanie burzy, do muzyki Jean-Michela Jarre, kakofonia barw, zdyscyplinowane, i po deszczu, furtki do nieba, kontury, ozdabiam demokratycznie, kipiel, patriotycznie, z deszczem podano, chwast, a jednak..., translądowiec wypłynął, więcej cienia błagam, biel z akcentami, pieguska, smaczne, zadziwia zmienność, udawanie bieguna, przemiana materii, w centrum uwagi, schowało się, pięknie, skóra smoka, wspomnienie wiosny, oświeceni, tylko trzy kolory, nie pogadam, sterylnych snów, mieszkali, wchodzili, porzucone, moja Wieliczka, komu dzwonią, wszystkie kolory berberysa, szacun dla średniowiecza, uwięzione, by spojrzeć w dół, prawdę mówi, na osi czasu, po połowie, dojrzały, to jest czerwień, zadzierając głowę, przydrożna pamięć, gdybym umiała malować,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1