12 december 2011

sumiaste tango

to nasze tango na czułe dłonie miękkie palce
od ust czerwieni po miodem oczy roziskrzone
pan mnie prowadzi ja uwodzę w cienkiej halce
tors się napręża przytulam głowę pan pozwoli

że panu szepnę kilka słówek tak na wstępie
zanim się zacznie naszych zmysłów eskapada
miewam łaskotki niech więc pan się nie przelęknie
że się uśmiechnę trochę bardziej niż wypada

ha ha ha hi hi - ha ha hi hi - hi hi ha
nic nie poradzę pana wąs mnie gilga tak
nic nie poradzę że gilga mnie w momencie
kiedy ustami się pan zbliża właśnie tam

to nasze tango temperamentnie rozpędzone
na ust kardamon mechate kiwi dotyku flausz
pan się pochyla puls przyśpiesza a oddech płonie
raptem wśród piersi wybrzmiewa w tenor mniej więcej tak

pani pozwoli że jej w trakcie słówko szepnę
zanim się skończy wspólnych zmysłów galopada
miewam łaskotki niech się pani nie przelęknie
gdy się uśmiechnę trochę więcej niż wypada

ha ha ha hi hi - ha ha hi hi - hi hi ha
nic nie poradzę pani wąs mnie gilga tak
nic nie poradzę że gilga mnie w momencie
kiedy ustami pani przywiera właśnie tam 
 
12.12.2011


[z cyklu - proszę pana]*


number of comments: 14 | rating: 11 |  more 

Wieśniak M,  

może w przedostatniej zwrotcezamienić eskapadę na galopadę?:))

report |

Tomek i Agatka,  

Witaj Wieśniaku. Dziękuję*** :)) To świetny pomysł, bardzo chętnie skorzystam jeśli pozwolisz... Pozdrowienia uśmiechnięte ślę :)

report |

Tomek i Agatka,  

:)))) Jeszcze raz Dziękuję***

report |

bosonoga,  

Chyba już czytałam coś z tego cyklu. Teraz wyraźnie zobaczyłam :-) :-) Buziak TiA :-)

report |

Tomek i Agatka,  

Tak, to trzeci z tej serii :)) Jest jeszcze "proszę pana" i " dance avec turbulences", kolejny w artystycznych powijakach :)) Dziękuję Bosonóżko pięknie*** Uśmiech i smocze BUZIAKI dla Ciebie :))) Miłego wieczoru :-)

report |

Istar,  

ale fajne :)

report |

Tomek i Agatka,  

Dziękuję *** Niezmiernie mi miło :) Radosny uśmiech i BUZIAKI :) :)

report |

Bogna Kurpiel,  

"Tango za pół złotego, kto chce..." Kolejny wiersz w krótkiej koszulce, wywołuje jak zwykle szczery uśmiech:) Lubię zmrużyć oczko przy Twoich wierszach:)))) Dobrego TiA:)))

report |

Tomek i Agatka,  

Dziękuję pięknie Dal, gonię Cię to tu, to tam :) Tylko, czy złapię? :))) Niezwykle mi miło, że jesteś. Przepraszam, że ja nie zdążąm z komentowaniem, ale wiedz, że Cię regularnie i na bieżąco czytam, tyle mi mojego zostaje na dzisiaj. Ostatnio zdrowie szwankuje, w styczniu - pilna operacja, i stąd permanentny brak czasu. Trzymaj proszę kciuki! Pozdrawiam całym sercem :))) BUZIAKI dla Ciebie : ) : ) :)

report |

Bogna Kurpiel,  

TiA oczywiście, że będę trzymać kciuki i przytulać myślą. Wszystko będzie dobrze:))) Miło mi, że czytasz:))))Daj znać na priw co i jak i kiedy.Trzymaj się ciepło!!! Buziak ogromniasty!!!!

report |

Tomek i Agatka,  

Wszystkim, którzy zagłosowali na wiersz, bardzo, bardzo serdecznie Dziękuję :) Krówko, choć Cię tutaj pod wpisem nie widać, ukłony także dla Ciebie, za ten i pozostałe głosy :) Pozdrowienia i buziaki :)

report |

RM,  

zabawne

report |

Tomek i Agatka,  

Dziękuję :)*

report |other poems: makijaż na niepogodę, ostemplowane, pora deszczowa, w mojej baśni o chłopcu, rozszumiało się dziecku w głowie, że je ktoś pokocha, znamienny brak walizki, śnisz las, kruk w moim śnie ma twoje oczy, mówisz dobranoc i przesyłasz serce, jak brzoza, z daleka, i żeby była wszelka jasność!, dziecko. latarka. most, nie potrafię myśleć o nas osobno, tam gdzie gęstnieje mgła na kładce, Agatko, spójrz, list w zielonej butelce, jestem. jesteś, brąz jest w trzeciej puszce, nie pomyl, druga to żółty, powiem Ci kiedyś, jestem kobietą rozlewającą wino, w domu ze snu już dawno nikt nie mieszka, kiedyś Ci zniknę, Dell'Arte, zielonookiej, bywa, że, niedosiężnik, z rąk do rąk, z plisy na plisę, drobina pyłu, Klara, jakoś się trzymam, poza tym, jak gdyby nigdy nic, capu cap, za siódmym z sedn, burgund (w odpryskach), szum tła, szast-prast, oczekiwanie, żeby nie przenieść myśli w inny wymiar, ukołysania, chroma-t, 06.17 tony i przełamania, świerkowa kołysanka, jest taka chwila, zapadam w ciszę, złotowłosej, 05.51 migawki i śnieżenia, kołatania, bez tykań (strzałka na szóstą. anioł struś), potrzaski i pól przewężenia, 03.33 rozgałęzienia, Szkwał, pamięć kroków, migawki (z rozpamiętnika), przebłyski kwietniowo-majowe, limeryk kupiecki, hematyt, wahadła i odpryski, w zanadrzu, koziorożec, pętlenie, kwalifikant, zagajniki, makowe ziarenko, daj kroki dwa to tylko las, przewodzenie. niestabilność geometryczna pasm, Echa osiedlowych uliczek, fidrygałka* księżycowa zalewajka, chłonne wnętrza, ----trzęsacz po`ranny----, zdrowalizacja i bałuszy pytąg żumę guje, muszkatuł, zimowy humor, sumiaste tango, [o-s-t-r-z-y] gięcie, Nocą się zakradam, Na Stoku, bilans, danse avec les turbulences, nie samym chlebem, nic - to - jesień, śnie-dzieją trawociągi pola łąki zawodzą, -w-e-r-s-a-l-s-k-a kawa, proszę pana, Tą samą kostką wybrukowane, Dziki SAM i trzy zajączki, gramatyczne poprawności, świerszczyk,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1