8 april 2011

Limeryk o nieboszczyku Sikalafą i pierwszym Szel z Kazubkiem spotkaniu

Mieszkał w Międzyzdrojach, przy samym porcie, Sikalafą,
Znał małą Szelkę, od zawsze ją wołał „głupiom flondrą”.
Oddała mu wierszem,
i to było pierwsze
Szeli z Kazubkiem spotkanie. Czas mija; dalej się trą.


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 15 | rating: 0/7 | report | add to favorite

Comments:

Waldemar Kazubek,  

Gwoli ścisłości - kulawy Sikalafą to drugoplanowa postać z wiersza Szel (podobno autentyczna), dzięki której Kazubek zauważył jej pisaninę. Domagał się nawet wiersza poświęconemu samemu Sikalafą, czemu Szel nigdy nie sprostała :(

report |

Szel,  

Waldek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie jak dziecko z niespodziewanego prezetu:)kocham cie za te limeryki, tworzysz wprost kabaretowe cudenka....co prawda nie dawales tu tego sylwestrowego z raca, ale mam nadzieje ze go masz w swoich zbiorach tez:))

report |

Waldemar Kazubek,  

Tamtego nie mam, został u Ciebie na blogu, tutaj byłby wyrwany z kontekstu chyba, zaginął w akcji.

report |

Waldemar Kazubek,  

Ale czekaj, pamiętam go: Prowadzą swój dialog Szel i Nataria / a wtem wpada z boku Kazubek wariat. / Limeryk im w krok / na ten nowy rok. / Mieć racę w dupie, to ci awaria! - Tak to leciało :)))

report |

Szel,  

cudnie ten limeryk wyglada z twoim zdieciem:))) tak, to ten ! alez ty masz pamiec !!!!!!!! fotograficzna wrecz, ja nie pamietam nawet co wczoraj jadlam:))

report |

Waldemar Kazubek,  

Daj link, niech se popatrzą a może zyskasz dodatkowe wejścia na blog. Sam napisałem to se sam przypomniałem, proste nie? W końcu tak dawno to nie było.

report |

Szel,  

ide po linke:) niech se popatrza jak czarujesz swiatlo:) nigdy nie mialam dobrej pamieci, ksiazki ktore czytalam a bylo tego hoho i jeszcze wiecej, moge znow czytac jako nowe:))

report |

Szel,  

http://szelnick.wordpress.com/page/6/ chcecie ludziska zobaczyc czarnego Waldka Kazubka? jesli tak to zapraszam pod ten adres:)))))))

report |

-,  

Limeryk swobodny w talii, do obłapienia, do tańczenia po plaży, dla radości. W podziwie.

report |

Waldemar Kazubek,  

Merci mille fois, madmoiselle Bergmann.

report |

Jerzy Woliński,  

Limeryki powiązane z uczestnikami trumla mają wzięcie i są majstersztykami:)

report |other poems: Filcowy traper, Ucieczka do domu uciech, To niełatwe, Piosenka trafionego, Dlaczego wszystkie psy idą do piekła, Chodzę i pytam, gdzie jest mój drążek, Czarny pies na Ile Fanac, Grafomańska jesień, Nigdy nie napiszę haiku, Wanda Luzja skreśla krótki list do komendanta Zoofero, Sad brzóz, Nieznośna lekkość Lentilek, Zdjęcie na którym marynarz odchodzi, Rzecz o miłości i ekskrementach, Trzydzieści i trzy, Topienie ćmy, Kulterystyka, Powstanie warszawskie, Żółte Renault Kangoo, Komendant Filo Zoofero urządza zaskrońce, Kastaniety i kastety, Komendant Filo Zoofero przekracza rzekotki, Bonus trach, Tales of Sherwood – Prologue, Habent sua fata libelli, Tribute to Perney, czyli Kazubek pisze i czyta wiersz pt. "Wieczór autorski Marka Radeckiego a w zasadzie jego koniec", Latające traszki (wersja audio), Komendant Filo Zoofero wysadza motyle, Pierwsze zabicie szczura (Ballada podwórkowa) [Kazubek feat. Szczypiorska], Zajęcie Olimpu, Komendant Filo Zoofero strzela do jętek, Krótki podsłuchany erotyk, Charlie Chaplin odwiedza niewielkie polskie miasteczko A. D. 2011, Śmierć w sieci, List w butelce, czyli Robinson Crusoe żegna się ze światem, Noe wkurwia się na zwierzęta (bądź też zostaje patronem rzeźników), Sławnemu umrzykowi, Grymas dla Macieja Zembatego, Wszystkie moje zgubione zegarki, Jestem kotem, Przecięcie nieba, Limeryk o nieboszczyku Sikalafą i pierwszym Szel z Kazubkiem spotkaniu, Deolirium - wersja audio, Ja wiem, że cierpisz,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register