Forums

dobrosław77
PROFILE About me Forums (26) Prose (361)


11 november 2017

Czy każda religia jest na słowo honoru ?

Bo według wiedzy świeckiej jest dogmatem i doktryną


number of comments: 6 | rating: 1 |  more 

byłem...,  

A jak Ty uważasz ? Według mnie,jest to stan umysłu...

report |

dobrosław77,  

@Jestem. Każda religia jest na słowo honoru, bo nie ma mocnej podbudowy odkryć nauki, jak Biblia - źródło,wiedzy, wiary i świadomości, zbieżna z odkryciami nauki.

report |

dobrosław77,  

@Krzysztof Konrad Kurc. Biblia zbieżna jest z fizyką teoretyczną, która zza równań matematyczno - fizycznych zobaczyła twórczy umysł Boga Wszechmogącego. Zbieżna z fizyką kwantową, która eksperymentalnie udowodniła, że myśl jest twórcza i wpływa na materię. Odkrycia holograficznej struktury uniwersum, zbieżna ze współczesną fizyką, że materia umownie nazwana jest jednocześnie ciałem stałym i wibracjami energetyczno - informacyjnymi o różnej częstotliwości wibracji, oraz ze współczesną psychologią i parapsychologią.

report |

Atanazy Pernat,  

i czarną magią

report |

dobrosław77,  

@Atanazy Pernat. Szatan nienawidzi głupich ludzi, jak powiedział w channelingu i gardzi nimi, bo powiedział "Jezusa znam i wiem, kim jest Paweł, lecz wy coście za jedni ? " (Dz. 19,15)

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1