11 july 2017

graphics

Argo
Argo

Samotny chłop

Samotny chłop

Ilustracja do wiersza "Samotny chłop"

alt art
12 july 2017 at 09:02

nie wierzę w samotność..

report

Argo
12 july 2017 at 13:21

Tak naprawdę trudno być samotnym jako takim, gdy już dopiecze to można wziąć flaszkę i w gościnę udać się choćby i do swata, o . Ale można też mieszkać z kimś pod jednym dachem, a mimo to czuć się wyobcowanym i samotnym. Życie różne figle płatać potrafi.

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register