22 july 2013

Woven in ivy

 


Woven in ivy

http://www.youtube.com/watch?v=iIybTlAD2Ow&list=FLh76nCeaegh4Zuut0p67ypw

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 23 | rating: 0/13 | report | add to favorite

Comments:

issa,  

O, i choćby teraz jest połączenie, o jakim mówiłam: "chcę" poza mną zgodziło się z "chcę" we mnie. No to, skoro warunek spełniony, możemy iść :-)

report |

issa,  

Dawno, dawno temu, a może wczoraj lub jutro, Najstarsi Ludzie nie pamiętają, domy były tkaninami i obrastał je bluszcz, i, spójrz, Nikt się temu nie dziwił, tak samo jak Ktoś. Przeciwnie, wytrzeszczano oczy, jeżeli ściany wzięły się skądinąd niż z plecionek, z Rąk Plemion Tka lub Nie Wiadomo Skąd, lub z Pająków i innych Maszyn do Robienia Domów.

report |

issa,  

I podobnie Każdy trajkotał, że to nienormalne, gdy niebluszcz chce łazić po ścianach, a już kosmiczną bzdurą było, że się współlokatorska wspinaczka innej roślinie czy istocie udała. Dlatego katastrofy, z Domami z Czego Innego i z Niebluszczami, zdarzały się niezwykle rzadko.

report |

issa,  

U większości Plemion Tka domy wyjątkowo wyplatano ręcznie, właściwie prawie wcale, bo w Świątyniach Taśmy i Serii tkało się je prędzej, i Dom z lepszym pochodzeniem, z pająka i z pozostałych maszyn tkackich, był bezpieczniejszy; nie rzucał się w oczy i nie wywoływał Duchów Plecionki Trzy po Trzy, kiedy Plemiona Tka łapały się w sieci Domów.

report |

issa,  

Każdy sądził i powtarzał w modlitwach, że Domy ze Świątyń są bardziej gotowe. Co było tak oczywiste, że Nikt ani Ktoś nie starał się patrzeć, na co czy do czego gotowe, ponieważ nie wypadało pytać o głupoty. Błądzili tak czasem jedynie Najstarsi Ludzie, ale, na szczęście, najczęściej zapominali o odpowiedziach.

report |

issa,  

[cdn. w innym sprzyjającym później; żeby nie przekarmiać wątków ;d] dzień dobry, nocna :-)

report |

"Nocna" Nocny Gość,  

dzien dobry uciekam juz mam goscia bede pozniej, dzieki;-)

report |

issa,  

Zapominali o odpowiedziach, tak jak reszta Tka nie pamiętała o pytaniach, bo i po co pleść po próżnicy i robić z domów androny? Wystarczyło mówić od czasu do czasu: "spadaj, deszczu", żeby Domy się trzymały.

report |

issa,  

Pewnego razu, kiedy jeden z mieszkańców planety jak zwykle zaintonował "spadaj, deszczu", żeby podlać bluszcz na domowych ścianach, zamiast wody zaczęły spadać gwiazdy.

report |

issa,  

I Tka, który zaczął właśnie drukować, tak samo jak zwykle, newsy dla Każdego Nikogo Kogoś, w "Codzienniku Naniebnym", zamarł i zaczął przecierać oczy, w których wkrótce zobaczył wszystkie gwiazdy. W dodatku, zanim zamarł, zdążywszy napisać pierwsze słowo, zrobił literówkę. I na niebie, zamiast zwykłego TKA, wydrukowało się zdalnie TAK.

report |

issa,  

Najstarsi Ludzie, na szczęście, znowu nie pamiętają, co się wtedy stało. Dlatego Każdy o to, czego wtedy świat nie widział, musiałby pytać młodszych z Plemion Tka albo tych, których na planecie nie ma, bo na przykład na niej nie żyją albo się na niej nie urodzili.

report |

issa,  

Ale, rzecz jasna, nie popełni tego błędu, i nie będzie robić tego, czego robić nie wypada: savoir-vivre Tka domy podtrzymuje. Bez niego zawali się świat.

report |

issa,  

Toteż, żeby się nie zawalił, Tka powiedzieli NIE. trochę koniec trochę nie

report |

issa,  

I wtedy wśród Plemion Tka rozległa się muzyka. Trochę znana, trochę nie ;-) http://www.youtube.com/watch?v=26MkcZly7LQ

report |

issa,  

(proszę uprzejmie, padme :)

report |

"Nocna" Nocny Gość,  

Hej issa czekam na ciag dalszy;-)

report |

issa,  

nożesz, Nocna. hm, jeżeli strach ma tak skutecznie motywujące działanie jak na mnie mają Twoje strachy graficzne i strach nocnego gościa w komentarzach, to należy się strachom podziw wobec skuteczności motywacyjnej ;d

report |

issa,  

- O, nie, nie - postawił się niedźwiedź, znaczy stanął okoniem ;d, znowu na trochę koniec, trochę nie, żeby nie było, że go strach porwał na dłużej ;-) Tu, w okolicy tej grafiki były już nawet dwa trochę końce, trochę nie: jeden dla Plemion Tka, drugi dla Padme, a trzeci dla okoni. I tyle końców zostanie, bo w bajkach do trzech razy sztuka. Do następnego później, Nocna :-) Czyli, znaczy: wrócę, kiedy wrócę.

report |

Franky Hoxe,  

że tak powiem kolokwialnie

report |other graphics: Moja bajka..., tonę..., " Kiedy idziesz ulicą drzewa drapią cię po skroniach, pająki uliczne wychodzą z rynsztoka...Słowa pajęczyną oplatają twoje usta..." Renata Przemyk, "listopad niemal koniec świata....", "Przesiadujemy w brzuchu lasu i słuchamy wiatru", "Składam się z wyobraźni i nicości. To znaczy, że nawet kiedy zniknie wyobraźnia, coś jeszcze za mnie zostanie...", "Ja to sobie tańcze...", "Nie bezpieczna... bo bez objawowa... rozumiem was...ale czuje bardziej...", wszystko co widzisz....obietnicą ciszy jest..., " Złe mi-się śni...", " Od tamtej pory...powoli...zbliżam się do wyjscia..." Świtlicki, "Mimo wszystko... jestem...", ciiiiii......., "Nie obudziłam tych co w życiu topili sie po uszy...." K. Grabowski, " Jak ja tu stoje to ja sie starzeje...jak ja tu stoje to ja tu umieram...deszcz..." Świetlicki, Chce mi się spać....chce mi się spać..., Na granicy światów..., "Dzieje się ze mną coś bardzo dziwnego...Śnią mi się wilki, śni mi się śnieg... Śni mi się tajga, przez tajgę biegnę i bardzo męczy mnie już ten bieg..." Maria Peszek, ..., ..., "W smutek opakowana, siedze w ciszy po kolana..." Maria Peszek, " Na pustyni jest się trochę samotnym. - Równie samotnym jest się wśród ludzi..." Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę, "Ale fajnie...już nie jestem małym szarym pytajnikiem..."Maria Peszek, ajckartsba, wiedźma, łódź wariatów, Woven in ivy, moze odebraliśmy sobie samobójstwo..., zgasiłam oczy, gawęda o skrzypku i diable, zakneblowana lękiem, Hydropiekłowstąpienie, prąd stały, ..., MB, ..., ..., MB.....rozszczepic umysł, ja umierający..., Czekam...., psychodela, Noc, impresja, you can't see me, my allegories, przemijanie, Slightly Mad ...., alegoryczne wizje..., ..., zamknij wszystkie drzwi, kiedyś, gdzieś..., Jesteś częścią mnie..., jeszcze czekam...2, '', Mój sen..l., jeszcze czekam...,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register