17 august 2012

Pytanie

Jestem na tym portalu od wczoraj. Nie umiem się tutaj znaleść, czy ktoś może mi prostym językiem wytłumaczyć jak? gdzie? i co? gdzie się głosuje. Zaznaczam, że jestem słaba w sprawach komputerowych. Nie mam pojęcia, czy dam sobie tutaj radę.
Proszę o pomoc:)


number of comments: 5 | rating: 0 |  more 

Nevly,  

witaj Aldono ... :))) poradzisz sobie, powoli ... najpierw musisz być zalogowana, tj . po lewej w górnym rogu musisz mieć otwarty swój profil ... tam, jak również z prawej strony pod napisem TRUML masz kategorie twórczości ... trzeba kliknąć w wybraną i wtedy otwiera sie np. dział "poezja" ... tam masz wiersze pisane przez wszystkich uczestników forum po kolei w/g chronologii wstawienia utworu ... potem czytasz, klikasz na dany utwór, który Cie interesuje, żeby go otworzyć, na dole pod wierszami masz opcje /-, jak również komentarze i możliwość odpowiedzi na nie... do reszty dojdziesz sama ... powodzenia ... i połamania pióra ... pozdrawiam ... :)))

report |

Nevly,  

pomyliłem kierunki ... sorka ... ;)))

report |

jeśli tylko,  

Witaj. Po pierwsze - bez paniki :)). Spokojnie poznasz wszystkie funkcje, nie jest ich wiele. A jeśli niektóre później - to co w tym złego? :) Sama nie jestem pewna, czy wszystko wiem. Na forum jak widać trafiłaś - to radzisz sobie :)) Głosowanie - pod każdym utworem (zdjęciem itp) są 2 łapki - kciuk w dół (minus jeden punkt) i kciuk w górę (plus jeden punkt). Głosować można tylko 1 raz i chyba nie można tego cofnąć. I to wszystko. Ron chyba podał Ci na odwrót co jest po prawej, a co po lewej. Po prostu klikaj i patrz, co się otworzy (szkody nie narobisz :)) A jak masz konkretne pytania - to pisz :) Dasz sobie radę. Pozdrawiam :)

report |

An - Anna Awsiukiewicz,  

praktyka czyni mistrza, także spoko..będzie ok:)

report |

ratienka,  

Hej, Aldono, witaj! Jakiś czas temu miałam podobny problem, teraz sobie radzę nawet nieźle. Do wszystkiego dojdziesz, powoli, spokojnie. Witamy Cię serdecznie na TRUMLU! :)))))

report |



other forums: Pytanie,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1