Eva T.
25 february 2014 at 15:05

ta neonowa zielen w srodku liscia nie przemawia do mnie. pozdrawiam, Jeslinko :)

report

e.
25 february 2014 at 16:39

przykryjemy kocem w kratkę:) będzie git:)

report

alt art
25 february 2014 at 16:32

śliczne kreski..

report

jeśli tylko
28 february 2014 at 17:08

na drugim końcu ołówka gumka myszka..

report

.
25 february 2014 at 16:47

Jeśli, u nas jeszcze nie pachnie :) wieje lodowato.

report

jeśli tylko
27 february 2014 at 21:11

już po przymrozkach..

report

Jaga
25 february 2014 at 21:30

mnie się podoba :)

report

jeśli tylko
25 february 2014 at 21:32

dzięki, Jaguś :)

report

issa
26 february 2014 at 08:40

Wyprostowałabym czcionkę. Gdyby to było moje, rzecz jasna. No, ale jest czyjeś. Spoza dźwiedzia.

report

jeśli tylko
26 february 2014 at 09:57

bardzo lubię kursywę, ale jeszcze się przyjrzę :) czasem trzeba spróbować wyjść poza własne upodobania. Dzięki Isso :)

report

issa
26 february 2014 at 16:05

:)

report

Aśćka
26 february 2014 at 20:16

TU mi kaktus na liściu wyrośnie! jeśli się nie ma ku wiośnie!:)

report

jeśli tylko
2 march 2014 at 23:22

liściowa wymiana pokoleń ;)

report

blue eye
26 february 2014 at 23:29

super :)

report

jeśli tylko
26 february 2014 at 23:40

dziękuję, Oczko :)

report

Sabi
27 february 2014 at 10:51

subtelne...

report

jeśli tylko
27 february 2014 at 10:54

dziękuję :) zawsze rysuję więcej, a potem usuwam, co tylko się da

report

jeśli tylko
8 march 2014 at 11:34

już można palce do ziemi włożyć, nie zamarzną :)

report

mała_czarna
11 march 2014 at 07:30

znakomite połączenie minimalistycznej kreski ze słowami

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register