18 november 2017

jak w klatce

[Nature]


jak w klatce

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/6 | report | add to favorite

Comments:

E.T.,  

...a jednak wolny... smutno tu u Ciebie dzisiaj J.T.

report |

jeśli tylko,  

zdjęcie było kolorowe, ale wybrałam wersję cz-b, bardziej mi pasowała do nadchodzącej zimy. A ptak w następnej chwili odlecial. To kwiczoł, pieknie wychodzą na zdjęciach na śniegu, wtedy są bardzo kolorowe, mają żółty gorsik :)

report |

jeśli tylko,  

tylko tytuł ciut smutny..

report |

bosonoga,  

a jednak może odlecieć...Udana fotka! Buziaki!

report |

jeśli tylko,  

chciałam zrobić zdjęcie jak się zrywa do lotu. Był za szybki ;) w tym kiepskim świetle

report |

lilidae,  

a wiesz, i ja mam gdzieś swojego kwiczoła ;) muszę go tylko wyśledzić w moich przepastnych archiwach ...coś czuję, że "podpinki" zostaną naszą "rodzinną" tradycją :)))

report |

jeśli tylko,  

ja mam chyba kilka (można tworzyć łańcuchy? ;))

report |

lilidae,  

Do Gwiazdki niejeden udziergamy ;))

report |other photos: dzwony (zagraj to jeszcze raz, Sam..), jeszcze nas tu za mało.., suszka, czy gdyby róża zwała się kapustą, pachniałaby mniej słodko? W Szekspir, pierwsze takty, światła sceny, jak w klatce, faktury, kreślisz miękkie znaki.., ślad szminki, wieczorne pogaduchy, tylko jesienią, czerwień ust, gazania, pąk hibiskusa, biały, jeszcze kwitną dalie, chłodny zachód słońca, rozpływam się, olszówka, zbieraj się, ruszamy.., profil, pedicure, jak zmrużę oczy nie ma żadnej siatki, Tropek jeszcze raz, przekazywanie energii, no co, jogę ćwiczę!, no to pozuję!, bociany, język, a mówią - prosty jak klamka, kilometry mijają jak godziny.., czerwonaki, fajny mam cień, nie?, trzymaj się, dobrze mnie widać?, Tropek, z łąki 1, mozaika, kolczasta i zamknięta, forpoczta, szczelina, białe tawułki na niebie, stołówka, słoneczny dzień z liliami, popatrz na mój cień!, skos dachu, słońce, spod, gazania, stoję sobie na przystanku, uwaga, kosmici, nawiązujemy kontakt.., prognoza pogody: burze na zmianę z wypogodzeniami.., rowerowe lato, odbicie ulicy czyli o tym, co alicja zobaczyła po.., wybuchła nam nowa galaktyka, w górę, boczne światlo, zaduma, piknik, gwiazdki, pierwsza róża, do startu, tulipan, wieża, pająk, był to kometa.., w punkt, irokez, mania, ulotne, maki wieczorem, buźka, tamten drozd śpiewa nadal, sasanka o zachodzie, młodziak, kot sąsiada, mordka wiosny, tulipan, przystanek, chudy smok, cz-b, schowałem się, kolonia, stokrotka, kwiatki spod mojej chatki, a do pracy pieszo, nic nie jest proste, z chaosu, styl w tłumie, dmuchawce latawce wiatr, czerń, duże jest piękne, moje futro!, zamieć, na pamiątkę, wiosna przysłania zimę, zimowy kot, chłodne zimowe słońce, czerwone nóżki na śniegu, żywopłot, w ramkach, olśnienie (cz-b), olśnienie (kolor), chłodno, łyk wieczoru, stonoga, rano, jeszcze jesień czy już zima, deszcz i wiatr, łakomczuch, w czapce, początek drogi, zima się przebrała, wróciłem, deszczowy pasiak ziemi łowickiej dziś, "Mnisi drew nie dopowiadają. Księżyc na niebie jak jajo. Bimbuś. Ciapuś. Krasula.." K.I.Gałczyński, list-opad, krzyk, tu wieża kontrolna, armia, na gorąco, rzuty, percepcja, jesień jedzie, 7 10 do pracy (bo do Yumy już nie..), zaciśnij ząbki, idąc trącam sfery, a one odpowiadają tylko.. czarne białe czarne białe czarne białe bęc!, energia w postaci, czas dalii, mam smaka na loda, cymbalistka (gdyby Vermeer malował na Słowacji..), na pięć palców, Między epokami (sztuki użytkowej), motoryzacja z ludzką twarzą, półprofil, pokłon tobie, nieznajoma, wieczorny relaks (przerwa w podróży), starzejemy się, na starcie, czarna dziura z nóżkami, jęzor, en face, i tak wynaleziono koło, cerkiew dziś zamknięta, (f)raczek, serce, próg, na emeryturze wygrzewamy żebra, wprost do nieba,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register