8 may 2015

Wsi spokojna...

[Landscape]


Wsi spokojna...

Tuż przy rzece mała wieś...gdzieś tu jest

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 10 | rating: 0/2 | report | add to favorite

Comments:

Damian Paradoks,  

Lubię rozchylać gałęzie - ukryte światy otwierać :)

report |

drnk,  

wyglada jak robione z szczytu drzewa heheh ;) chcialbym wykorzystac takie zdjecie do foto-manipulacji swojej ; P np najazd kosmitow, albo faktycznie pociagnac twoj klimat wsi...dodac konie, wojne itd... jesli wyrazisz zgode moge cos poprobowac :)))

report |

An-Ka Photosite,  

Widok z gory tzw. "owalonej" na ktorej powstal stok narciarski. Jest to miejsce pomiedzy kotlina sandomierska a plaskowyzem tarnogrodzkim w powiecie nizanskim. ot geomorfologiczna charakterystyka. Oczywiscie wyrazam zgode na twoj pomysl. Z checia popatrze na efekt koncowy-ja takowych nie wykonuje. Poza tym moje zdjecia sa scisle fototurystyczne nie inne. takie lubie takie chce i takie robic bede.

report |

drnk,  

alez nie smialbym nawet zmieniac tego co wstawiasz ani w jaki sposob :), praca ladna, jak zaczne cos myslec na pewno sie dowiesz :) dziekuje i pozdrawiam.

report |

An-Ka Photosite,  

A ja tak jak mowie efekt z checia zobacze :) Jak cos pokombinujesz to czekam na info :) Pozdrawiam

report |other photos: Black&white, Zimowe krajobrazy I, Szumy na Tanwii, Szumy na Tanwii, Na Roztoczu, Roztoczańska wieś, Dwie pory roku, Boża krówka, Kwitnące jagody, Kuklik zwisły, Kwiar czereśni, Kokorycz zwykła, Z mgiełką, W grupie raźniej, Przylaszczka pospolita, Krokusy, śnieżyczka przebiśnieg, Oby do lata, Przylaszczka pospolita, Przylaszczka pospolita, Niech mi deszcz gra, Krzak w kolorach, Róża, W ciemnym lesie, W promieniach słońca, Pozdrawiam alergików ;), W poszukiwaniu kolorów, Gdy brakuje weny są chwasty..., Dolina Sanu, Pomiędzy jesienią, a zimą, Zakątek, Rezerwat przyrody Las Klasztorny w Leżajsku, Przemijanie, Chata w jesieni, Czartowe pole, Jedynak, Wyka ptasia, maki, maki, maki, trawki, Na lace, Przywodca, Singiel, Maki, Kregi, Tanczac w ogniu II, Tanczac w ogniu, Sen welnianki, Wyrwac chwasta?, Co w trawie piszczy, Kwieciscie, Muzeum Fotografii w Zamościu, Widok z wieży ratuszowej-Zamość, Gdy wieczór się zbliża, Wsi spokojna..., Kostkownica szachowana biała, W kontakcie z naturą wciąż byc, Jodła Kaukaska, Delikatnosc, Bo to zła kobieta była?, Kapliczki kłodowej urok i czar..., Kapliczka cmentarna Biłgoraj, We swoje II, Z jak zawilec po raz enty, Jaki jest zawilec każdy widzi, Raz słońce, raz deszcz, W dawnej cerkwii w Moszczanicy, Zawilec, Burzowe chmury nad zalewem Czorsztyńskim, Impresja słoneczna III "We dwoje...", Impresja bezsłoneczna II, Impresja bezsłoneczna, Zgubiłam klucz, Czarna żółć złocista z dedykacją dla alt art, Ludzie II, Ludzie..., Żółć złocista, Zawilce, Stary Dzików. Dzwonnica cerkwii., Bruśnieński krzyż przydrożny Stary Dzików, Wschód słońca-Płaskowyż Tarnogrodzki, Jaworzyna Krynicka, Pieniński Przełom Dunajca, Pod ziemią., W drodze do Tatr Wysokich. Słowacja., Wytchnienie, Okruchy wspomnień..., Poranek w Tatrach Niżnych, Strbskie Pleso, Aż gryzła w gardło :), Mijany w drodze...., Jesienna lesistość, Koledzy, Jedynak, Chwila..., W kolejce..., Deszcz, Kapelusze, Jesiennie, W stronę światła, Żyrandol :), Atak, Gryzie mnie coś ..., Samotność II, Samotność I, Zamiast podwyżki, Ukradkiem przed zimą, Rytuał, Możecie mnie pocałować..., Trójkąt Bermudzki?, I kto jest teraz większy?, Koszyce III Oby do lata, Koszyce II, Koszyce, Froterka, Persowiórka, Oby do lata II :), Oby do lata :), Na wabik, Niespodziewany gość, Łapiąc porę roku, Razem II, Razem, Zwyczajnie, Ślad, Mucha Bombowiec, Kiedy mnie zdenerwował, W płatkach śniegu, Kłosy,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register