Magdala
18 december 2012 at 15:48

wróciłam, bo do Ciebie :))) :***

report

milena
18 december 2012 at 16:13

:* nie do mnie, do snów:))

report

Bazyliszek
18 december 2012 at 15:49

brawo, brawo milenka:)))

report

milena
18 december 2012 at 16:15

brawa dla Kasi : nie narzekam - cieszę się: jestem uzależniona ... :))))

report

Rafał Muszer
18 december 2012 at 18:20

a jak to jest być, się czuć ptasim mleczkiem?

report

Monika Joanna
18 december 2012 at 18:22

lekko i słodko? :)

report

milena
18 december 2012 at 19:43

niesamowicie, nierealanie :))

report

Monika Joanna
18 december 2012 at 19:45

a potem znika się w ciemnym otworze ust :))))

report

milena
18 december 2012 at 19:47

potem trzeba się obudzić a co dalej, ......:)))

report

Monika Joanna
18 december 2012 at 19:49

a co dalej to zależy, co się ma w lodówce :)))

report

milena
18 december 2012 at 19:56

do odmrożenia przede wszystkim :)) "*

report

Monika Joanna
18 december 2012 at 19:57

muszę się wprosić kiedyś na penetrację lodówki :*

report

alt art
18 december 2012 at 19:42

sorry, ani się obejrzałem i zjadłem jedno piętro..

report

milena
18 december 2012 at 19:48

dobrze jeśli smakowało :))

report

alt art
18 december 2012 at 19:49

rozumiem, że nie nosisz urazy..

report

milena
18 december 2012 at 19:54

to zaszczyt i wielka radość, że smakuje, przecie :*

report

alt art
18 december 2012 at 19:56

gdybym widział, to bym zjadł oba piętra, a ja siem podzieliłem..

report

deRuda
18 december 2012 at 22:57

to ja zjem drugie :)) pyszny sen i pocztówka :)

report

Drwal
18 december 2012 at 23:14

Możesz w niebo,!!!! kierowca patrzy pod koła!!!!

report

Bogna Kurpiel
18 december 2012 at 23:36

Ptasie mleczko - to fantastycznie mieć taki sen:)) Smacznego Milenko:)))

report

Veronica chamaedrys L
19 december 2012 at 20:56

...pyszne, Mileno...:)...zjem Cię...:)

report

hossa
19 december 2012 at 21:42

pięknie być ptasim mleczkiem;) heh, fajnie wyszło całość, fotografia cudna :)

report

nieRuda
20 december 2012 at 00:32

DZIĘKUJĘ Mileno;))))...super!!

report

milena
20 december 2012 at 12:22

Kasiu, dziękuję że znalazłaś : czekałam na Ciebie :*:)

report

Joha
27 december 2012 at 21:44

Wspaniała całość:))) Pozdrawiam serdecznie:)

report

.
28 february 2013 at 20:02

wystarczy :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register