18 december 2012
postcards
bez sensu, jak to sen
wróciłam, bo do Ciebie :))) :***
report
:* nie do mnie, do snów:))
brawo, brawo milenka:)))
brawa dla Kasi : nie narzekam - cieszę się: jestem uzależniona ... :))))
a jak to jest być, się czuć ptasim mleczkiem?
lekko i słodko? :)
niesamowicie, nierealanie :))
a potem znika się w ciemnym otworze ust :))))
potem trzeba się obudzić a co dalej, ......:)))
a co dalej to zależy, co się ma w lodówce :)))
do odmrożenia przede wszystkim :)) "*
muszę się wprosić kiedyś na penetrację lodówki :*
sorry, ani się obejrzałem i zjadłem jedno piętro..
dobrze jeśli smakowało :))
rozumiem, że nie nosisz urazy..
to zaszczyt i wielka radość, że smakuje, przecie :*
gdybym widział, to bym zjadł oba piętra, a ja siem podzieliłem..
to ja zjem drugie :)) pyszny sen i pocztówka :)
Możesz w niebo,!!!! kierowca patrzy pod koła!!!!
Ptasie mleczko - to fantastycznie mieć taki sen:)) Smacznego Milenko:)))
...pyszne, Mileno...:)...zjem Cię...:)
pięknie być ptasim mleczkiem;) heh, fajnie wyszło całość, fotografia cudna :)
DZIĘKUJĘ Mileno;))))...super!!
Kasiu, dziękuję że znalazłaś : czekałam na Ciebie :*:)
Wspaniała całość:))) Pozdrawiam serdecznie:)
wystarczy :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
wróciłam, bo do Ciebie :))) :***
report
:* nie do mnie, do snów:))
report
brawo, brawo milenka:)))
report
brawa dla Kasi : nie narzekam - cieszę się: jestem uzależniona ... :))))
report
a jak to jest być, się czuć ptasim mleczkiem?
report
lekko i słodko? :)
report
niesamowicie, nierealanie :))
report
a potem znika się w ciemnym otworze ust :))))
report
potem trzeba się obudzić a co dalej, ......:)))
report
a co dalej to zależy, co się ma w lodówce :)))
report
do odmrożenia przede wszystkim :)) "*
report
muszę się wprosić kiedyś na penetrację lodówki :*
report
sorry, ani się obejrzałem i zjadłem jedno piętro..
report
dobrze jeśli smakowało :))
report
rozumiem, że nie nosisz urazy..
report
to zaszczyt i wielka radość, że smakuje, przecie :*
report
gdybym widział, to bym zjadł oba piętra, a ja siem podzieliłem..
report
to ja zjem drugie :)) pyszny sen i pocztówka :)
report
Możesz w niebo,!!!! kierowca patrzy pod koła!!!!
report
Ptasie mleczko - to fantastycznie mieć taki sen:)) Smacznego Milenko:)))
report
...pyszne, Mileno...:)...zjem Cię...:)
report
pięknie być ptasim mleczkiem;) heh, fajnie wyszło całość, fotografia cudna :)
report
DZIĘKUJĘ Mileno;))))...super!!
report
Kasiu, dziękuję że znalazłaś : czekałam na Ciebie :*:)
report
Wspaniała całość:))) Pozdrawiam serdecznie:)
report
wystarczy :)
report