21 october 2013

niewole

zabiją ich wszystkich
 
a my bezpieczni w kamizelkach
logo – no – logo spacerujemy
promenadami
 
dewocje promocje bajdocje
humanitarne esemesy
 
kurwa ile jest w stanie unieść
eter współczucia i troski
 
a oni i tak
zabiją nas
wszystkich
 
śpijmy spokojnie
śmierć we śnie jest
błogosławieństwem


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 10 | rating: 0/12 | report | add to favorite

Comments:

issa,  

Tak. Nawet nie wiesz, a może wiesz :), jak przedziwnie jest zobaczyć, gdzie indziej niż poza sobą samym, własne myśli. Chyba właśnie w takim miejscu się znalazłam, tak: kur.wa ile jest w stanie unieść / eter współczucia i troski

report |

issa,  

[p.s. I w ogóle dziękuję, że jesteś, Piotr na tej mojej drodze. Tak jakoś przedziwnie, bez ostentacji, w ciszy, w skromności, więc i dość często niemal niezauważany przez większość przechodniów, tak się podobnie i na niej, tej mojej drodze, kiedyś tam pojawiłeś, przecież jednak już dość dawno, heh. A ja wtedy? Na początku spotkania? Czyż mogłabym, mogłam sobie wyobrazić, jak zacznę Twoją obecność i mowę w tym spotkaniu rozumieć i rozumieć znaczenia tego, jak jesteś? Heh, ten dziwny świat, pełen "stawać się" w miejsce "być". Pozdrawiam].

report |

Pietrek,  

Nie mam wielkiej wiary w komunikację, a raczej - mam wiarę, mimo przekonania o jej ułomności. Więc pozostaje lustro i pryzmat. To nie takie złe :)

report |

issa,  

Rozumiem, zdaje się, dość jasno. I tutaj też, chyba coraz częściej, miewam podobnie. (i snickłam na razie do uśmiechu Dźwiedzia z Cheshire ;) Do, Piotr)

report |

Pietrek,  

"stawać się" tak :)

report |

Pietrek,  

Twoje "dziękuję" dobre jest , Isso - przypomina mi moje - gdy dziękuję komuś, to i dla siebie, i dla niego. i jest w tym równowaga, a nie kurtuazja, czy inne trele-morele :)

report |

issa,  

:) Yhm. Tak. Jestem w tym, co tu mówisz, tam, gdzie i Ty jesteś

report |

Pietrek,  

pistacjo :)

report |

Pietrek,  

ano, padme :)

report |other poems: miasto paliatywne, shangri la la la, ponienawinność, a przecież wiosna, wiosenne wystąpienie z brzegów, łaknienie, fumidor, kłamstwa ekliptyki, zimowszystko, brulion, jak rżnąć poetę, forteca, kadisz za niewiernych, gorżkie żale, stacja nigdy w życiu*, drzemka, Doctor Who, a Babcia i ja, lumperproletaryat*, robinsonada, i ojczyzna, siti, schody, przydatność, ekran, nienawinność, a niech tam, ogród zimowy, pies towarzysz: wprowadzenie do kursu I stopnia, nocny pasaż, T., my sie zi my nie bo i my, króliczek na zajączka, wszech świat, alicja, alter natywny mistrz sztuk, animihilacja, sycenie, lime ryk, deliryka, chapeau bas!, 2014, szklane domy, zimno mi, dolina zamieci, przejście podziemne, zwrotnik ślimaka, dorośli to sieroty, władca piątkowego wieczoru, immago, idiosynkrazja, bajka, (ostatnie) takie lato, sad Banszla był bardzo stary, pole widzenia, 11 listopada, senty menty, zakrycie ameryki, nie chcę do szpitala, radość, anawa, niewole, kolorowe jarmarki, dobranocka, noblesse oblige, zabawny wierszyk, wenus znikąd, antywajdelota, ubot, znicze nocnych lamp, Voyager [z cyklu: pieśni wojenne Klingonów], [...] idziemy w góry, osteoporoza, z cyklu: zapiski ornitologa - amatora, częstotliwość, partenogeneza, liofilizacja, godzina wu, dobrodziejstwo inwentarza, pojednania, kondukt, przemoczony wierszyk, oczepiny, horyzont, coda, niezapomniany wieczór cudów i atrakcji, pokoje na nadgodziny, skromność wiosny, znikający punkt, czasy, Moi żydzi, dzień dziecka, dybuk, La Môme Piaf, we śnie topielca wszyscy oddychają wodą, limbo, andre II, palność, negatywka, w parku kultury niedziela i planetarium, jesieni'n, molekuły pustki, na paleontologów, moja śmierć, cyborgizacja kosmogatora, krótka histeria czasu, dupiary i cycówy, tytuł egzekucyjny, się rozlało, rośnie mi!, bladoniebieska linia, dysydencjada, ultraviolet, skalowanie, sidła, event, ćmiatło*, fulerenowi asystenci snów, astroaborygeni, prywatne śledztwo, bezsilność syntetycznych opiatów, ziemia na horyzoncie, surogaci, w dudy dąć!, inkantacja, pełnia, ortopedia - nie mylić z ortodoncją, dni jak dni noce dla wytrwałych, aluwialność, czynne prawo wyborcze, nautilus, siesta, pocztówka z podróży służbowej, wszystkie jutra*, imago nacja, świeco, waki 1, moja naga, wypite studnie, Nash Bridges..., ochra, świętości, psy rozjemcze, do kawy zamiast croissant'a, kalahari, cytat tygodnia, obieg materii, akomodacja zwierciadeł, dobrego dnia, jedyny erotyk,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register