21 june 2011

widok z pokojem

jest przy tobie podobnie patrzę
w morze jak w sen śni się że idę
ten błękit mam w kieszeni
a taka cisza że słyszę piasek
i krew


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 16 | rating: 0/10 | report | add to favorite

Comments:

sisey,  

i jest się mewą złodziejką/ refleksów w spokojnym oceanie/ odruchowo poprawiam sosny/ słyszałaś śpiewające piaski?

report |

hossa,  

dzięki sisey:) jeśli to było to, to tak, słyszałam :) a tekst przez twój obraz napisał się :)

report |

Istar,  

ja słyszałam :)

report |

hossa,  

dzięki Istar:)

report |

Wieśniak M,  

A morze może zaszumi przeciágle śpiewając piaskiem znad Sahary/ wydłubuję z uśmiechem orientalne dary/zresztą ile tego było- dwa ziarenka na krzyż/ ty jesteś obok- siarczyście na mnie patrzysz...:))))

report |

hossa,  

siarczyście na mnie patrzysz- uwielbiam takie połączenia :) dziękuję Wieśniak :)))

report |

issa,  

Przylazłam za siseyem. Ale tym razem nie będę gadać, bo widok z pokojem jest z tych dowspółpomilczenia:) Cieszę się, że tu zajrzałam. Dobrego, hossa.

report |

hossa,  

o, issa :) dziękuję za współmilczenie, ale jak tak dziś na niego patrzę ( nie chcę się biczować :) to szczytem doskonałości nie jest :) za dużo że. A, i dopiero dzisiaj zauważyłam , że pożyczyłam chyba podświadomie coś od Broniewskiego, może wybaczy:) rzadko u mnie jesteś, tym bardziej cieszę się jak już jesteś:) Dobrego i Tobie :)

report |

issa,  

nie, nie, nie, ja cię proszę, hos, niezadużoże. heh, miewałam ochotę zburzyć szkołę za to wpajanie, właśnie, szkolnych wzorów języka, matryc bazujących na poprawności z najbardziej zewnętrznej warstewki z powierzchni tekstu, zamiast baczenia, jak ona ma się do głębokich dróg. jasne, że nie jakiś "każdy" nauczyciel tak robi, ale za wielu - jednak tak. niezadużoże. wyszedł Ci zjawiskowy obraz i jedną z części jego szkieletu jest intensywne spotkanie JaTy: trzeba mu znaków symetrii widocznych również w składni, i taką funkcję pełni m.in. powtarzalność: zdwajana konstrukcja zdania z "że"

report |

hossa,  

dobrze że że nie za dużo rzekła hossa:) he, ja się chyba już zawsze będę czuła jak piwniczanka:) zielona ( i lekko gazowana:) dzięki:)

report |

sisey,  

Issa, jakąś końkretną szkołę? Hossa, bardzo się ucieszyłem! :)

report |

hossa,  

to bardzo się cieszę, że mogłam ucieszyć ( za moje wcześniejsze ucieszenie;) )

report |

sisey,  

Pozwoliłem sobie na poranny spacer, a tu jak zawsze widoki okrutne. Przysiądę chwilę na leżaku.

report |

filo,  

nie za zimno na lezakowanie w samym szlafroku?

report |

sisey,  

eh, podglądają...

report |

hossa,  

:) lubię ten wiersz, chociaż muszę przyznać, że zapomniałam o nim:) hej, sis i filo

report |other poems: pamięć dotyku, wiadukt, z pamięci i wyobraźni, ziarenka, pierwsze kroki, z niekończącą się czułością, siódme niebo, Kino prze państwa kino światowe, z powietrza, snopy, opono pono i ho, skądś, Good morning, Vietnam, manifestacja życia, nakapało tak przy okazji, nienazywanie, Reszta to dodatki*, płotek, bąbelki słów, mój anioł i liryka miłosna, mój anioł i śmierć, mój anioł i brak wiary, mój anioł i prośba, mój anioł ma ostre pazury i zęby, miauczą zegary, lecz popij zieloną herbatą, kukułka kuka, w powietrzu para, ujrzawszy kawę, nie ma żartów, kanarkom, portalajka, W Boskim Biurze Projektowym, ułomki z sekund, na marginesie., wokół jeziora szalone dzikie, miły mój ty się mnie nie bój, Hopzdołka, Dobranoc. Dzień dobry, poniosła mnie szafa, psie poletko, sandałek, z lizakiem w ustach, Historia Lelka Kozodoja, Dawno, dawno, wczoraj chyba, O czym myślą Listożreki po śniadaniu?, ot, ciszę się* jak to łatwo powiedzieć, Wolontariat, noc zorzy, przenikliwość, All Inclusive, trzy stonogi, rozmienienie, nie rozumiem powietrza, handel na sztych, rysik, paleolit, recenzja pewnego wiersza z listopadowego konkursu, Wyliczanka, z nurtem, życie na kredens, a byłby liść opadł, Nie było cudu, no jeż czy nie jeż?, starzec otwiera usta, Idzie człowiek idzie, nie zamiatam, port na szkle, ktoś je widział? ktoś pamięta?, Na końcu Szarej Kolorowanki, wybiła dwunasta, w Żołędziowie, biała ty biała, wchodzę, Hotel Za Wcześnie Umarłych, błonnik czy aromat?, bo to się zwykle tak zaczyna, oddam kota w dobre ręce, zawodzajka, Fizyka, (wcale miły nie myślę o tobie), przeniesienia, intex, Legenda całkiem zmyślona, I co my tu mamy?, nie kołysze lecz huśta, baranajka, mamy często przymykają oko, Mazury w mini, mam dla pani skowronka, na deskach Słowackiego, Krzysztof H. psuje się nocą, gdybym był poetą...wtedy*, Zimowe Pragnienie Wierszy, odporny na infekcje- leniwiec, Bond odrzuca rewolwer, osobne planety, Jestem, Julka prosi o kilka słów, Uwaga-, wiersz dla ludzi, zapas, artysta, jak śliwka w kompot, Dziewczyny lubią brąz*, kiedy jest pięknie, chcesz naprawdę chcesz?, Łapało się to i tamto, Misterium- proza, której nie pozwolono być poezją, wodospad, niespodzianki, ja i ty, szkic, jak ? a tak, na skraju Eleonory, bardzo smutny wiersz, ktokolwiek widział kto wie niech zmilczy, A wy co?, Do koszyczka, Głodne są Pańskie Ścieżki, Zmniejszyłam się, Poranek, Tak przy okazji, kiczowate pisanko, O kogucie który chciał zostać orłem, Bywa, Kobieta, oto jest pytanie, Dla Darka, Zakręt w Kocią, serce mi pika żal warzywnika, tropiciel bajek, Dług, ropa nie benzyna, płomień, wina Camerona, te ostatnie wersy dla ciebie, ***, i nie ma synek szczepionki, Drewniany Archipelag, Idea, Bal Pod Przepiórką, być może tak wyginęły dinozaury, próba, ze środą do skrzynki, szczyt, selekcjonerska wróżba, ars poetajka, zawierzenia,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register