24 september 2015

Panno Od Emocji

 


Panno Od Emocji

módl się za nami

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 8 | rating: 0/7 | report | add to favorite

Comments:

hossa,  

tak? Może odważnie. To była taka bardzo stara akwarelka, która mi wczoraj wpadła w ręce i się w nią, ni stąd ni stamtąd, wrysowała twarz. Witaj Aniu, dziękuję :)

report |

Ania Ostrowska,  

niech Ci wpadają częściej :) skojarzyło mi się na "odważnie" bo jakie by nie było odległe, to jednak to jest jakieś nawiązanie do Panny Maryi - raczej tutaj unikane. Buziaki :)

report |

hossa,  

heh, myślałam o, w pewnym sensie, chyba , czymś/ kimś bardziej nieopisywalnym niż Maryja, ale może i faktycznie odległość między tymi postaciami jest bliższa niż mi się wydawało, gdy przeczytałam tak na szybko Twój komentarz. Heh, jest we mnie jednak jakiś diabelski upór przed robieniem tego co wszyscy, aż się żachnęłam na słowa: - raczej tutaj unikane. A dlaczego raczej unikane? Kiedy byłam jakiś czas temu w Bieszczadach widziałam bardzo rzetelnie wykonywane ikony przez jednego z artystów bieszczadzkich. Tematyka religijna, tak jak miłość i śmierć to kochankowie sztuki. Buziaki i Tobie Ania, serdeczne :)

report |

doremi,  

emocje jak na dłoni :)

report |

Wieśniak M,  

modlę się/ mając przed oczami inną matkę/ bo moje emocje hosso są zdecydowanie w kratkę :)

report |

hossa,  

aha, rozumiem Wieś, to sobie emocje w kratkach nieś lub noś, jakby coś :)

report |other graphics: portret, portret, powroty, Elżbieta, portret, Bo tak, Julek z babcią, słonecznie, Noworocznie, Dominika, Anna, koleżanka, wariacje, portret, portret, Alpy, czas zamyśleń, kontrabas, do opowiadania "Muza" pewnej znajomej, a taki piesek z interwencji, a przyszedł sobie, Loreena, takie tam igraszki z węglem, Siedzący Byk, Nie pamiętam jak długo, Dobry wieczór, Felek, kocham cię, ., lekkość bólu, miłość żarłaczy, Kredka, she is craizy, bo jeśli nie ty, to kto?, między Ewą a Marią, ., ., ., noc, kobieta z węgla, pierwszy śnieg, Orlątko Na Brzegu Gniazda, Pająk Węzełek, I w dodatku grała na altówce, Żółty Miś, podszepty, Nietoperz Ryjek, Kąpiel, Foka W Futrze Bez Guzików, Czarny Kot Do Całowania, zamiast, 1+1=2, znasz mnie?, nic, zupełnie nic, już noc, Przeczekajka, tuk tuk, Młodzik ( imię podarowała Krystyna Morawska ), powikłania, to nie pluszowy miś, może, łączka dla zajączka, i co możesz o mnie opowiedzieć ?, z ogniem, krew, Oddech, Poszronka, z odcieni, w dźwiękach, na szlaku, I tylko czasem powieka odsłania źrenice cicho, chwalmy ciszę, kiedy przychodzi, Leśniczanka, wiatr, Szejk, darowanemu koniowi nie zagląda się, determinacja i pastele, w oknie, Sobota, Tosia, Parasolka, "...sen się zatrzymał nad ranem ptak go porywa i niesie do gniazda" Beata Sykomora, pójdę dalej, Szypszyna, w dobrym towarzystwie, Elf Śmietanka, Makowianka, o niczym, ładny ptaszek, Na brzegu, Wybór Kota Pod Kolor Sukienki, Dzień Dobry :), dokąd tupta jeż, na dopingu, wietrzny wazonik, coś o Tym, w odległej galaktyce, gdzie trzy niebieskie księżyce, uśmiech kota z Cheshire, o mamach i córkach, sparzyłam usta rosołem z perliczki przenosząc preprzodka na papier- miał mocne korzenie i serce niebieskie, Księżniczka Ciap na spacerze, słowo się rzekło- wilk w niebie, Akrylka, wyspa, Dynamika, też zwierz, kochajcie Elfy, Dzisiaj wydarzy się coś dobrego, Irysy, o sposobach na zimę, nie oglądaj się do tyłu, z innej perspektywy, no i przyszła, Antoni Anioł, moja koleżanka o magicznych właściwościach, zew, młode jarzębiny, Panno Od Emocji, wszystkie nasze babie góry, szybkie ćwiczeniówki, niespodziewana przytomność, kiedy więcej nie widać, kiedy więcej nie widać, chodziło za mną dziecko z netu, wymyślanie się, o ulotności, o szukaniu, o zanikaniu, o przywiązaniu, Rafał, Michał, Gabriel, Uriel, o źródle, o wymykaniu się, o inspiracjach, o mowie delfinów, tup tup w sepii, o wietrze, o lesie, w margaretkach, Duże, łagodne, liściożerne. I wyginęły., z notatnika, koncentracja, a taki duszek, stworzonko, z węgla i różu, trochę prawdy o mężczyznach, sny nocy letniej, A W Źrenicach Dotyk Rosy O Wczesnym Poranku Przed Dniem Gorącym I Jak Zwykle Wypełnionym Zdziwieniami Od Prerii Do Brzegów Aż Po Horyzont Którego Nie Ma Naprawdę,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register