30 november 2011

bilans

ja raczej opty ty pesy razem się niby wyrównuje
ale to równia pochyła ja w górze ty z głową
w dół jazda bez trzymanki na wierzchu
twoje nie uda nie zdążę nie będzie
na pewno odbij odbij i trochę
odbija kusząc przeciwne
lądujemy codzienne
pozycjonowanie
opanowane
do bólu
ust


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 8 | rating: 0/11 | report | add to favorite

Comments:

Szel,  

nie lubiem

report |

Tomek i Agatka,  

To dla mnie nowe spojrzenie, a zatem pragnę skraść to serce :) Tymczasem to równia/równoważnia pochyła, w życiu tak bywa, trzeba wyrównać oddech. Pozdrawiam wieczornie, posyłam uśmiech :)

report |

Szel,  

wiesz co..a zreszta ...wole zmilczec

report |

Tomek i Agatka,  

zawsze możesz powiedzieć, ja chętnie posłucham, taka natura;) co dwa serca to nie jedno :)

report |

Wieśniak M,  

O!rany!- piękna równia.Lubię eksperymenty wizualne. Jako opty wierzę e wszyscy lubią, jako pesy że tylko ja;)).Pozdrawiam:)))

report |

Tomek i Agatka,  

O rany :) Dziękuję*** Wieśniaku, bez pesy nie byłoby opty :) Najlepiej byłoby po środku - dla równowagi ducha i ciała. W życiu często - huśtawka. Pozdrawiam serdecznie :))

report |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Taki inny, ale mi nie przeszkadza:)

report |

Tomek i Agatka,  

Dziękuję An *** Pozdrawiam z uśmiechem :)))

report |other poems: jak brzoza, z daleka..., i żeby była wszelka jasność!, dziecko. latarka. most, nie potrafię myśleć o nas osobno, tam gdzie gęstnieje mgła na kładce, ..., list w zielonej butelce, jestem. jesteś, brąz jest w trzeciej puszce, nie pomyl, druga to żółty, powiem Ci kiedyś..., jestem kobietą rozlewającą wino, w domu ze snu już dawno nikt nie mieszka, kiedyś Ci zniknę..., Dell"Arte, zielonookiej, bywa że..., niedosiężnik, z rąk do rąk, z plisy na plisę, drobina pyłu, Klara, jakoś się trzymam, poza tym, jak gdyby nigdy nic..., capu cap, za siódmym z sedn, burgund /w odpryskach/, szum tła, szast-prast, oczekiwanie, żeby nie przenieść myśli w inny wymiar, ukołysania, chroma-t, 06.17 tony i przełamania, świerkowa kołysanka, (*), zapadam w ciszę, złotowłosej, 05.51 migawki i śnieżenia, kołatania, bez tykań (strzałka na szóstą. anioł struś), potrzaski i pól przewężenia, 03.33 rozgałęzienia, Szkwał, pamięć kroków, migawki (z rozpamiętnika), przebłyski kwietniowo-majowe, limeryk (kup)iecki, hematyt, wahadła i odpryski, w zanadrzu, /koziorożec/, pętlenie, kwalifikant, zagajniki, makowe ziarenko, daj kroki dwa to tylko las, przewodzenie. niestabilność geometryczna pasm, Echa osiedlowych uliczek, fidrygałka* księżycowa zalewajka, chłonne wnętrza, -----trzęsacz po`ranny-----, zdrowalizacja i bałuszy pytąg żumę guje, muszkatuł, zimowy humor, sumiaste tango, [o-s-t-r-z-y] gięcie, Nocą się zakradam***, Na Stoku, bilans, danse avec les turbulences, nie samym chlebem, nic - to - jesień, śnie-dzieją trawociągi pola łąki zawodzą, -w-e-r-s-a-l-s-k-a kawa, proszę pana, Tą samą kostką wybrukowane, Dziki SAM i trzy zajączki, gramatyczne poprawności, świerszczyk,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register