Poetry

LUCJA
PROFILE About me Friends (11) Forums (2) Poetry (184)31 may 2011

USŁYSZEĆ CISZĘ

jak kret zejdę pod ziemię
     posłuchać własnych myśli

     z tunelu ku światełku wypęłznę
     by zachłysnąć się
     pomieniami słońca


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 6 | rating: 0/1 | report | add to favorite

Comments:

Szel,  

bzura

report |

Dżej dżej,  

Oj Szel, Bzura to rzeka :)))) Droga autorko - krety raczej unikają słońca. I masz pomyłkę w słowie "wypełznę".

report |

LUCJA,  

Jak kret tylko schodzę pod ziemię.Po rozmowie z myślami wydostaję się już jako pełen energii człowiek.Być może moja "cisza"nie jest zbyt czytelna, ale piszę od niedawna i po to jestem w Trumlu, by nabrać doświadczenia dzięki cennym uwagom. "Wypełznę" - od pełzać.

report |

Dżej dżej,  

No to popraw to "wypełznę". Masz wypĘłznę, o jedno "ę" za duzo, powinno byc "e".

report |

issa,  

1) Tytuł: USŁYSZEĆ CISZĘ. Nie wiem, jak długo jesteś na necie. Może krótko i nie wiesz, że CAPS dla odwiecznych sieciowców:d działa inaczej niż w realu, m.in. w książkach z papieru. Jest odpowiednikiem KRZYKU. Warto więc posługiwać się nim ostrożnie. I może jednak czasami zmniejszyć czcionkę. 2) "jak kret zejdę pod ziemię / posłuchać własnych myśli". Wydaje się, że to dobry punkt wyjścia do innego wiersza, bo historia "wchodzę jako kret/wychodzę jako człowiek" może być ciekawa. Żal takiego początku na tęgi banał ze światełkiem w tunelu, sztampowe "promienie słońca" (właściwie dlaczego nie może zostać samo "słońce"?) itepe. Dobrego, Lucja.

report |

LUCJA,  

Dzięki za komentarz. Jeszcze nad tym popracuję. Jestem jeszcze w powijakach i takich podpowiedzi oczekuję. Pa

report |other poems: Żyć...o... rysss..., scalenie, bankrut, myśliciel, nienasycona, obwodnica, analiza zysków i strat, przestroga, jak mebel, nadziei cień (dla grzkor), nigdy, Motto Zycia, potęga alkoholu (dedykuję I...), galaktyka marzeń, gra słów, rozwody, zara(była)żona, reinkarnacja, prze...żądzony, po...kłosie, dlaczego, prawdziwy akt, rozum..., już nigdy, Dziś, cyrkonia, jeboszujanka, Życie frajera, gdy jej nie ma, inteligencja, zapamiętaj, marzenia mrówki, przegrzana, opentane myśli, matrymonium, wyciszenie, poranek smakosza, świetliki, szczera prawda, terrorysta, dobra żona, modlitwa, DLA FILIPKA, zawiedziona, posiłek niewiernego, imprezka, balanga, bez skruchy, namiętna, nie tylko, moje ja, zamarźnięty pingwin, siłaczka, do wilka, otrzeżwiałem, życiowy remont, płodozmian, do facetów, nadymany, melpomene, torelancja, nawrócony, olśnienie, mąż i żona, kwiatek, pirat, I po co Ci-to (z przymrużeniem oka), konfontacje, odwrotność, alchemia, bieguny, względność, dwie strony, senne majaki, jesień, zaślepiona, żagle do góry, jak feniks, nadgorliwość, pragnienie, na bezdechu, podkładka, egoista, despota, i... po sprawie, nie potrafiłeś, krzakoterapeutka, gwiazdozbiory, reanimacja, tak to jest, poniżej..., przegruchana, zasuszona, czasami..., wirtuoz, odwróceni, poli...o mania, moje szpilki, zasada płaskiego brzucha, życie robaka, wysuszona, pokoje przeznaczenia, mały gość (od mojego wnuczka dla Trumla), metamorfoza, psychokil, bzyknięta (odrobina perwersji), trzy pijawki, przywidzenie, napisz..., linoskoczek, nadpobudliwość, przepłukany, wyznanie desperata, dziecięce wspomnienia, do H..., do S..., roztrzaskane lustro, przetulona, niedopałek, ostatni lot ..., przepierka, bezradna, słońce przygrzało, no i o co chodzi...?, w pogoni, kraksa, punkt zero-stagnacja ciał, skorupiaki, zlodowaceni, Milczenie, Wiara, a...jeśli..., powinowanie, "zacięłam się", przemyśl to sam, psiakocia, DO "MATKI POLKI", odludzie, PIESKIE ŻYCIE, ŚWIĘTY MIKOŁAJ, prze - silenie, zniewolona suczka, ĆMA, Ewolucja, po-sprzątane, przed euro 2012, ŁAPANKA, KROK OD ŚMIERCI, Dobre ustawienie, zabujana,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register