Poetry

LUCJA
PROFILE About me Friends (11) Forums (2) Poetry (184)24 march 2013

modlitwa

Wszechmogący!
oszczędź to dziecko
i zabierz mnie

swoje już przeżyłam

przed nim przyszłość
a bez niego dla mnie
tylko rozpacz


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 3 | rating: 0/6 | report | add to favorite

Comments:

An - Anna Awsiukiewicz,  

nie wiem czy tak można się modlić?może wystarczy modlić się o jego zdrowie - skoro do Boga?

report |

LUCJA,  

Aniu ta kosa atakuje nas oboje (u mnie inny czuły punkt znalazła); razem z moim Kotkiem czekamy na kolejne badania i ich wyniki. Napisałam to w desperacji, bo w jeden dzień odebrałam swoje wyniki, a na drugi dzień syn odebrał wyniki Filipka.

report |

mua,  

... myślę, że An ma rację. Rzucę kilka faktów, które znam. Niedawno ( można powiedzieć, że byłem na " sympozjum psychologicznym". Jeden z psychologów opowiedział taki fakt. Onkolog ( kolega tegoż psychologa ) zakomunikował prostej kobiecie ze wsi, że ma ona kilka poważnych zagrażających jej życiu guzków. Odpowiedzią kobiety było " Panie ja nie mam czasu na żadne choroby. Ja mam: krówki, kózki, kurki i inne zwierzątka na wychowaniu. A co najważniejsze wychowuję wnuki ”. Pani nie zgodziła się na żadne: operacje, ani leczenie i poszła do domu. Na następnej wżycie ( po pół roku ) ów onkolog był zszokowany= guzki się całkowicie cofnęły czy wchłonęły = wszystko zaczyna się i kończy w naszej głowie. Przypadek drugi - to z jakiejś książki. Ojciec pewnej dziewczynki ( była bardzo chora, na raka lub białaczkę ) powtarzał często " oddał bym rękę, aby tylko moja córeczka wyzdrowiała " = ojciec stracił rękę w wyniku wypadku samochodowego a córka wyzdrowiała. Przypadek trzeci - autopsja. Ponad rok temu poprosiłem moją podświadomość o pomoc w odzwyczajeniu sie od palenia - usłyszałem " pomogę Ci" . W styczniu 2012 miałem wypadek, złamałem kręgosłup - spoko już chodzę, ale nie palę do dziś :)). Zapomniałem dodać w swojej afirmacji ( czy jakby tego nie zwał = może pacierzu tego czego mnie uczyli = z korzyścią dla mnie i bez szkody dla kogokolwiek. ( podświadomość jest umysłem subiektywnym i rozumie wszystko bardzo dosłownie - zresztą krótką opowieść o tym wrzucę pewnie do siebie jako " radość życia VII " :))) ). Przypadki nr 4. http://wyborcza.pl/1,75477,3716608.html, http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/369990,Cud-Jana-Pawla-II-na-Podkarpaciu- i pewnie jeszcze kilka innych ( czytałem niedawno na Onecie lub wp również o żonie, która modliła się za męża, który miał raka – to z kolei gdzieś we Włoszech ) – przypadki o ludziach, którzy wyzdrowieli kiedy ich bliscy żarliwie modlili się o pomoc do JP2. Myślę, że wiara przenosi góry. Wiara, pewność i przeświadczenie, że ma być i musi być dobrze :). ... pozdrawiam i ślę wam moc białej uniwersalnej energii uniwersum ( ps. a tę afirmację, pacież bym zmnieil tzn skasował, że niech lepeij zabiorą Ciebie :))) )

report |

Bazyliszek,  

ale co ono by mialo bez Ciebie i nie trac czasu na boga, on gluchy i tak:)

report |other poems: Żyć...o... rysss..., scalenie, bankrut, myśliciel, nienasycona, obwodnica, analiza zysków i strat, przestroga, jak mebel, nadziei cień (dla grzkor), nigdy, Motto Zycia, potęga alkoholu (dedykuję I...), galaktyka marzeń, gra słów, rozwody, zara(była)żona, reinkarnacja, prze...żądzony, po...kłosie, dlaczego, prawdziwy akt, rozum..., już nigdy, Dziś, cyrkonia, jeboszujanka, Życie frajera, gdy jej nie ma, inteligencja, zapamiętaj, marzenia mrówki, przegrzana, opentane myśli, matrymonium, wyciszenie, poranek smakosza, świetliki, szczera prawda, terrorysta, dobra żona, modlitwa, DLA FILIPKA, zawiedziona, posiłek niewiernego, imprezka, balanga, bez skruchy, namiętna, nie tylko, moje ja, zamarźnięty pingwin, siłaczka, do wilka, otrzeżwiałem, życiowy remont, płodozmian, do facetów, nadymany, melpomene, torelancja, nawrócony, olśnienie, mąż i żona, kwiatek, pirat, I po co Ci-to (z przymrużeniem oka), konfontacje, odwrotność, alchemia, bieguny, względność, dwie strony, senne majaki, jesień, zaślepiona, żagle do góry, jak feniks, nadgorliwość, pragnienie, na bezdechu, podkładka, egoista, despota, i... po sprawie, nie potrafiłeś, krzakoterapeutka, gwiazdozbiory, reanimacja, tak to jest, poniżej..., przegruchana, zasuszona, czasami..., wirtuoz, odwróceni, poli...o mania, moje szpilki, zasada płaskiego brzucha, życie robaka, wysuszona, pokoje przeznaczenia, mały gość (od mojego wnuczka dla Trumla), metamorfoza, psychokil, bzyknięta (odrobina perwersji), trzy pijawki, przywidzenie, napisz..., linoskoczek, nadpobudliwość, przepłukany, wyznanie desperata, dziecięce wspomnienia, do H..., do S..., roztrzaskane lustro, przetulona, niedopałek, ostatni lot ..., przepierka, bezradna, słońce przygrzało, no i o co chodzi...?, w pogoni, kraksa, punkt zero-stagnacja ciał, skorupiaki, zlodowaceni, Milczenie, Wiara, a...jeśli..., powinowanie, "zacięłam się", przemyśl to sam, psiakocia, DO "MATKI POLKI", odludzie, PIESKIE ŻYCIE, ŚWIĘTY MIKOŁAJ, prze - silenie, zniewolona suczka, ĆMA, Ewolucja, po-sprzątane, przed euro 2012, ŁAPANKA, KROK OD ŚMIERCI, Dobre ustawienie, zabujana,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register