Rzeczywiście, chyba przedobrzyłem z "zagłuszającymi dźwiękami". Wiesz, że na słuchawkach i sam siebie - rozumiem doskonale :) chciałem to wcześniej poprawić, ale materiał roboczy już powędrował na wysypisko. Może kiedyś się wezmę.
Rzeczywiście kiepsko słychać - właśnie odsłuchałem na małych głośnikach laptopa... cieniutko :) Z tym EGO to chyba właśnie chodziło o cuś w stylu "przestań już go słuchać i wsłuchaj się w siebie". No niestety nie zrozumianym w tej materii - jest duużo do poporawienia poza sferą techniczną- jansość przekazu też :) Dzięki wam za informacje. cenne bardzo.
Szkoda, że ciężko się słucha tego zmęczonego głosu, trudno to nawet wziąć pod walor, napisy uratowały by wideo, które pasuje do wiersza. Ale mi z emisją głosu też dobrze nei idize, dlatego zamieszczam moje wideo-wiersze bez mojego głosu - słoń mi na ucho nadepnął - przekonałem się o tym na moim hand-made dvd z widoewierszami :-D
Smutno mi, że tu pusto. Muszę sobie poprawić nastrój- fajne to, podoba mi się :)
report
mniej wyraźnie się nie dało?
report
Dało by się.
report
chyba pudełkiem po butach nagrywałeś. no tragedia. nic nie rozumiem:(
report
Rzeczywiście, chyba przedobrzyłem z "zagłuszającymi dźwiękami". Wiesz, że na słuchawkach i sam siebie - rozumiem doskonale :) chciałem to wcześniej poprawić, ale materiał roboczy już powędrował na wysypisko. Może kiedyś się wezmę.
report
ciężko... co drugie słowo rozumiem
report
Z nagrywaniem podkładu na nowo trochę zachodu - myśłałem o napisach na ekranie. Może dodać?
report
na pewno lepiej by się słuchało z napisami... poza tym 'niezrozumieniem' słów, film ma klimat...
report
kiepsko nagrane, ale melodia Twojego dnia jest piękna, popraw stronę techniczną nagrania :)
report
Twojego ego :)
report
Rzeczywiście kiepsko słychać - właśnie odsłuchałem na małych głośnikach laptopa... cieniutko :) Z tym EGO to chyba właśnie chodziło o cuś w stylu "przestań już go słuchać i wsłuchaj się w siebie". No niestety nie zrozumianym w tej materii - jest duużo do poporawienia poza sferą techniczną- jansość przekazu też :) Dzięki wam za informacje. cenne bardzo.
report
Szkoda, że ciężko się słucha tego zmęczonego głosu, trudno to nawet wziąć pod walor, napisy uratowały by wideo, które pasuje do wiersza. Ale mi z emisją głosu też dobrze nei idize, dlatego zamieszczam moje wideo-wiersze bez mojego głosu - słoń mi na ucho nadepnął - przekonałem się o tym na moim hand-made dvd z widoewierszami :-D
report