12 march 2013

dym z komina

dziś w ciemny wieczór czarno dymiło
za dnia na biało - byłoby miło


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 6 | rating: 0/8 | report | add to favorite

Comments:

Florian Konrad,  

,,dymiało"? po jakiemu to? nie udała się, krótko mówiąc fraszka... Tak na marginesie- powinni wybrać ciemnoskórego, wprawdzie na sto procent byłąby schizma, ale wyobrażam sobie miny wszystkich katolików- rasistów... (chyba gdzieś już to pisałem)

report |

Florian Konrad,  

Proszę sobie wyobrazić minę Rydzyka, który swego czasu chamsko publicznie wyśmiewał Murzyna zakonnika (patrzcie- on się w ogóle nie mył), gdyby takim ,,niemytym" został jego szef, pryncypał? Wielu oszołomów momentalnie odwróciłoby się od KRK, na bank byłaby schizma, przybyłoby nowych, bardziej konserwatywnych kościołów katolickich. (Swoją drogą- jak można nielubi/ nienawidzić kogoś za kolor skóry, za rasę? Trzeba mieć coś nie halo pod deklem...)

report |

Jerzy Woliński,  

Florku, pośpiech został poprawiony, a czarnoskóry to może być ciekawie,Duszku, Flo dzięki:)

report |

Wieśniak M,  

oj , aby rano nie zrzedła mina/ gdy różowy dymek poleci z komina;))

report |

Jerzy Woliński,  

Wieś to chyba remis mogłoby oznaczać:)

report |

Jerzy Woliński,  

Mamy Franciszka!!!!

report |other poems: na odchodne, Dobra zmiana, Do Siego Roku, aspiracje, Świat owadów, powtórka z Tbilisi, majowe wybory, szkolne lata, wiosna, dylematy dnia, koniec ferii, Victoria, biesiada, Wiktor, niepewność, odlotowo, finał, pół wypad, zniewoleni, ogórek, myśli rozczochrane, majówka, dyngus, rocznica, euro walec, sewastopolski walc, kaziuki, moskaliki walentykowe, na dystansie, Seniorzy, solenizant, figlowanie, górniczy stan, wieczorne dylematy, trenerskie roszady, gramy, świętowanie, tak albo tak, kankan, na pożegnanie, światło, lata lecą, jak zwykle, tak bywa, taka pora, pełnia lata, kto kogo, uśmiech, moskaliki ku pamięci, mail, taki ranek, letnie lepieje, w makowej krainie, moja połówka, mocny w gębie, szmat czasu, krecik, finał, Mamie, krzyk rozpaczy, nie ma jak w maju, majowo, świętowanie, maj - tak było, dylematy prawa, Dzień Ziemi, getto pamiętamy, nareszcie, żal, wiosenne rozterki, pamięć, gry chłopięce i nic więcej, znowu piłka, kibicujemy, przed wieczorem, blues przedwiosenny, dym z komina, Złoto, znak odwagi, sporty zimowe, mój język, Kopernik, taki dzień, po karnawale, limerykowe chucie, lepieje czwartkowe, moskalik Justyny, moskalik Anny, moskalikowo, pani Wisławie w hołdzie, w podróży, rakieta, meandry weny, na wnuki, lekarskie dylematy, noc, może tak, szampański limeryk, dylematy, ****, Rok Kwiatów Polskich, taki rok, na Antypodach, nowy roczek..., retorta, a niechby, niuans, taki czwartek, Bajka o Basi, o Mikołaju limeryk, na Barbórkę, alternatywa, a jednak, tęsknota, wieczór, gramy w zielone, limeryk i fraszka o Alta igraszkach, łapka w górę, limeryk zamaskowany, gramy w piłkę, czerwone jabłuszko, przyjaciele, marsz, kontynuacja, zawirusowało, prawie limeryk niekonkursowy, kuszenie weny, dylemat, piłka w grze, dłonie, meandry jesienne, narodowy, dla..., leśne bajanie, rekontra, perspektywa, w lesie, piętnaście, Coma Berenices, alternatywa, sen, cztery pory roku, flaszkopisarz, warkocze, zoom, jarzębina, mi to lotto, Jan, kandydat, moher,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register