7 november 2012

kontynuacja

prysły niektórych życzenia
aby mieć nowego brata
jednak nie ma niespodzianki
dalej rządzi demokrata


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 13 | rating: 0/14 | report | add to favorite

Comments:

Florian Konrad,  

Nie mój kraj, nie moja właściwie sprawa, ale dobrze, że wygrał. Sympatyczny koleś. Ale na Pokojową Nagrodę Nobla (de facto za same chęci ,,na dzień dobry" prezydentury) - absolutnie nie zasłużył. Na jego miejscu zamiast krygować się jak panieneczka ( o jejciu... dla mnie? za cojQuery17100681689386288078_1352302097206) odmówiłbym przyjęcia- właśnie twierdząc, iż należy się ona osobom bardziej zasłużonym w dziedzinie działań pro- pokojowych.

report |

Jerzy Woliński,  

te nagrody, zwłaszcza pokojowe zawsze były polityczne Florku:)

report |

Florian Konrad,  

jasne. jak wszem i wobec wiadomo, jestem ateistą- antyteistą. ale ... jeśli przyznano onegdaj pokojowego Nobla Dalajlamie ... to dziwi mnie wręcz nieprzyznanie tejże Janowi Pawłowi Drugiemu, który miał w tej materii dużo większe zasługi. Abstrahując od tego, czy Bóg/ bogowie istnieją, która religia jest prawdziwsza (według mnie wszystkie są fałszywe) ... ten człowiek naprawdę zasługiwał na Pokojowego Nobla. Jakt mało kto. Piszę to jako zatwardziały ateista. Antyteista.

report |

Florian Konrad,  

potrafię myśleć ponad podziałami i - jeśli ktoś robi coś dobrze i szlachetnie- docenić to, pomimo różnic światopoglądowych, wyznaniowych. Z drugiej strony jego tuszowanie skandali pedofilskich duchownych w imię idiotycznie pojętej solidarności Kościołą było wręcz haniebne.

report |

Jerzy Woliński,  

temat nie nowy, ale w inne miejce go zostawię:)

report |

Bazyliszek,  

no i mozemy spac spokojnie przez nastepne 4 lata:))

report |

Jerzy Woliński,  

tez tak myślę Bazyliszku:)

report |

Wieśniak M,  

niech bóg chroni amerykę/ ja jednak martwię siè innym wczorajszym wynikiem/ szóstką w lotto znowu koło nosa/ ech...idę zapalić...amerykańskiego papierosa:))

report |

Jerzy Woliński,  

dwie na chybił a trzecia systemowo, no takich nie mam pod ręką , dymek nie zaszkodzi:))

report |

Veronica chamaedrys L,  

...:)...też zapalę...:)

report |

Jerzy Woliński,  

no dobra, to ja także Vero:)

report |other poems: na odchodne, Dobra zmiana, Do Siego Roku, aspiracje, Świat owadów, powtórka z Tbilisi, majowe wybory, szkolne lata, wiosna, dylematy dnia, koniec ferii, Victoria, biesiada, Wiktor, niepewność, odlotowo, finał, pół wypad, zniewoleni, ogórek, myśli rozczochrane, majówka, dyngus, rocznica, euro walec, sewastopolski walc, kaziuki, moskaliki walentykowe, na dystansie, Seniorzy, solenizant, figlowanie, górniczy stan, wieczorne dylematy, trenerskie roszady, gramy, świętowanie, tak albo tak, kankan, na pożegnanie, światło, lata lecą, jak zwykle, tak bywa, taka pora, pełnia lata, kto kogo, uśmiech, moskaliki ku pamięci, mail, taki ranek, letnie lepieje, w makowej krainie, moja połówka, mocny w gębie, szmat czasu, krecik, finał, Mamie, krzyk rozpaczy, nie ma jak w maju, majowo, świętowanie, maj - tak było, dylematy prawa, Dzień Ziemi, getto pamiętamy, nareszcie, żal, wiosenne rozterki, pamięć, gry chłopięce i nic więcej, znowu piłka, kibicujemy, przed wieczorem, blues przedwiosenny, dym z komina, Złoto, znak odwagi, sporty zimowe, mój język, Kopernik, taki dzień, po karnawale, limerykowe chucie, lepieje czwartkowe, moskalik Justyny, moskalik Anny, moskalikowo, pani Wisławie w hołdzie, w podróży, rakieta, meandry weny, na wnuki, lekarskie dylematy, noc, może tak, szampański limeryk, dylematy, ****, Rok Kwiatów Polskich, taki rok, na Antypodach, nowy roczek..., retorta, a niechby, niuans, taki czwartek, Bajka o Basi, o Mikołaju limeryk, na Barbórkę, alternatywa, a jednak, tęsknota, wieczór, gramy w zielone, limeryk i fraszka o Alta igraszkach, łapka w górę, limeryk zamaskowany, gramy w piłkę, czerwone jabłuszko, przyjaciele, marsz, kontynuacja, zawirusowało, prawie limeryk niekonkursowy, kuszenie weny, dylemat, piłka w grze, dłonie, meandry jesienne, narodowy, dla..., leśne bajanie, rekontra, perspektywa, w lesie, piętnaście, Coma Berenices, alternatywa, sen, cztery pory roku, flaszkopisarz, warkocze, zoom, jarzębina, mi to lotto, Jan, kandydat, moher,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register