6 october 2010

Myślę

Od nadstawiania policzka
już bolą mnie jaja
ale to normalny objaw bycia
pacyfistą

Gdybym sam się policzkował
uznano by to za autoagresję
i wysłano na odwyk

Ale ja wiem, że jestem
schizofrenikiem

Więc myślę


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/2 | report | add to favorite

Comments:

Awatar,  

witam w klubie liczącym ponad 7 mld. osobników

report |

Grimdog,  

Kopnąć, to Ty możesz sobie siebie samego w rzyć. A tego rodzaju prostackie i infantylne uwagi, zosawić dla ludzi Tobie najbliższych. Proponuję Ci najpierw poznać się na dowcipach i naumieć przyznawać sie do błędu. Jeżli koniecnzie chcesz zabłysnąć, t juz wystosowuj uwagi, któe mają jakiekolwiek sens. chyba, żę liczyleś na to, żę będziesz mógł powiedzieć, żę poprawiłem wiersz dzięki Twojjej sugestii nieocenionej. - Przeliczyłeś się. Trolom wojego pokroju od razu daję ignora. Za dużo już mi się pałęta pod nogami, żebym się przejmował podobnego kretynizmem.

report |

Grimdog,  

Mi tam ciśnienie nie podkosczyło. Myśl, zanim coś napiszesz - zwrót o któym wspominasz, jest w wiersu od samego początku.

report |

Grimdog,  

Muj Borze... Niepotrzbne się tłumaczysz, lejąc wodę - niechce mi się tego czytać, szkoda oczu. Twój komentarz po prostu był bezsensowny. Popełniłeś błąd, do któego nie chcesz się przyznać, to wszystko. Później mój komentarz Cię poirytował, na co zareagowałeś uwagami o kopaniu mnie w dupę. Malo mnie interesuje, co myślisz na temat mojego stanu emocjonalnego i tak dalej. jeżeli podnosi to Twoje poczucie włąsnej wartości, to myśl sobie, że straszliwie mnie zdenerowałeś, aż pogryzłem własny ogon. Za wiele tego rodzaju dyskusji przerobiłem, by się przejmować byle kim.

report |other poems: Aj lof juł, A może po prostu spróbować (kochać), Za mocno Cię pragnę, Miłość jest trudna, Kocham, Gwarancja na dobre i złe, Kompromis, Gdy będę wracał, Chcę zabić, Co jeszcze mogę powiedzieć?, Droga powrotna, Echo niesie, Miłość jest łatwa, Na próżno, Nadzieja jest, Nieskończoność ewentualności, Pod ręką, W poszukiwaniu miłości, Wciąż o tym samym, Wciąż szukasz, Trzy głowy, Pokuta, Opowiedz mi wszystko, (s)mętnie, Znak krzyża, Przypadek, Czas, Autostrada marzeń, Audiotele, Jeżeli (nie) byłaś, Za dnia, Wspomnieniem i strachem, Requiem, Przepaść (między wierszami), Po-słowie (szczęściem będę), Kto chciałby, Nawet to nic można stracić, Niewłaściwy sposób, Sentyment, Wolę jeszcze raz napisać, Słuszny powód, To ja Cię narysowałem, To nawet zabawne, Skrzydła, Projekt, Ból prozy, Byle spróbować być (na chwilę), Co ślepy los odwróci, Miejsce, Pomiędzy myśleniem a byciem, Plan gry, Uporczywość pamięci, Wiele rodzajów niewoli, Zasada siły ciążenia, Do życia, Telefon, Cel gry, Drwiłeś ze mnie, Historia mojej choroby, Jesteś bezmyślną wolnością, Kikuty, Mój anioł, Najbardziej Cię pragnę, Początek, Podróż w nocne, Powinam czuć się wina, Rozprawka o mądrości tłumu, Spóźniony, Taka, jaką jesteś, Ty znasz całą prawdę, W przód i w tył, Wiersz specjalnie dla Ciebie, Co powiem o sobie, Długi weekend, Egzekucja, L4, Lekkość, Na szczęście - dla niego, Rocznica, Sieje się nicość, W obcym języku, Zgasł, Diagnostyka, Przekierowanie, Na kamień, Umyślnie, Jak smakujesz, Odpowiedzi na haju, To nam pisane (W wieczne zatracenie), Aneks do rozmyślań, Niepotrzebne skreślić, Pierdologia, Instynkt gry, Miałeś być, Wyprzedaż promocji, Historia z ostatniej strony wczorajszej gazety, Miłość jest łatwa, Łyżka nie istnieje, Myślę, Przyjaciel na niby, Warto mieć w głowie motyle, Trzy głupie dziwki, Psychoza na niby, Saligia, Nurt współczesny, Rozmowa z księżycem, Skąd się biorą świnie, Ze mną czy beze mnie,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register