9 january 2013

diary

RENATA
RENATA

gdzieś kiedyś ktoś

wypatruję pożądliwie burzy
protestów
z rozbrajającym prostactwem

był taki dzień kiedy niebo zalało
się  moimi łzami
nikt mi oczu nie otarł

alt art
9 january 2013 at 15:19

rozumiem podać chusteczkę; ale otarcie Ci oczu, to operacja nadmiernie inwazyjna..

report

RENATA
9 january 2013 at 15:22

wiesz na fakcie zdarzało mi się iść i płakać a deszcz z nieba lał i myslałam dobrze że pada nie widać łez natomiast pierwszy akapit ?/ cokolwiek zrobię zaraz ktoś zauważy

report

Teresa Tomys
9 january 2013 at 21:10

niejeden jest taki dzień...

report

Jaga
10 january 2013 at 15:51

spłukał deszcz...

report

AniS
10 january 2013 at 16:04

Łzy podlewają kwiaty smutku lub radości. Uśmiechnij się Renatko:))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register