8 lipca 2016

fotografia

Pete67
Pete67

Kościej

Kościej

Kościej w całej okazałości
Nikkor 602.8, o ile pamiętam lampa z dyfuzorem z serwetki... Za to na pewno bardzo było niewygodnie się nachylać.. :)

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się