20 grudnia 2012

dziennik

wiatrolubnie
wiatrolubnie

Katar...

wypij, dobre gorzkie
że nie smakuje?
owszem słodkie mniej jeszcze
za mamusie, za tatusia...
zimna płyta i śniegiem przysypane
płomyki

ALEKSANDRA
20 grudnia 2012 o 01:30

smutno :(

zgłoś

jeśli tylko
21 grudnia 2012 o 14:59

z innego świata..

zgłoś

deRuda
21 grudnia 2012 o 15:01

powracam, ale skomentować nie potrafię...

zgłoś

wiatrolubnie
21 grudnia 2012 o 16:14

dlaczego to takie trudne?

zgłoś

deRuda
21 grudnia 2012 o 19:24

bo zimność milczy

zgłoś

Monika Joanna
21 grudnia 2012 o 15:02

to za mamusię, za tatusia to przekleństwo niejednego dzieciństwa

zgłoś

wiatrolubnie
21 grudnia 2012 o 16:15

;)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się