wypij, dobre gorzkie
że nie smakuje?
owszem słodkie mniej jeszcze
za mamusie, za tatusia...
zimna płyta i śniegiem przysypane
płomyki
wypij, dobre gorzkie
że nie smakuje?
owszem słodkie mniej jeszcze
za mamusie, za tatusia...
zimna płyta i śniegiem przysypane
płomyki
smutno :(
zgłoś
z innego świata..
zgłoś
powracam, ale skomentować nie potrafię...
zgłoś
dlaczego to takie trudne?
zgłoś
bo zimność milczy
zgłoś
to za mamusię, za tatusia to przekleństwo niejednego dzieciństwa
zgłoś
;)
zgłoś