13 czerwca 2014

co się stało...


e.,  

e tam, zaraz "odszedł" / jest jest, tylko się schował / "mężczyzna czasem musi do jaskini..."

zgłoś |

hanna,  

Marcelu wróć! Albo choć zostaw nam swoje przepiękne prace. Będę za nimi tęsknić, :)))))

zgłoś |

Bazyliszek,  

wiesz co sie stalo, chcialem Tobie pomoc i tylko to, i co sie stalo, ja jestem podly, a wszelkie skurwysyny Bogiem, kamus nie licz juz na moja pomoc, wiem ze smok, niech ci pomagaja macho i badz kurna szczesliwa;((((( juz nigdy ale to nigdy nikomu nie pomoge, be happy:((((

zgłoś |

Eva T.,  

Smoku, Ty okrutniku ;)))

zgłoś |

Jerzy Woliński,  

szkoda , może tylko tymczasem ?

zgłoś |

jeśli tylko,  

trzeba wierzyć, ze tylko czasowo i galeria się otworzy :)

zgłoś |

Eva T.,  

Skad Wy wiecie, o co tu chodzi? U mnie wyswietla sie tylko ten tekst: "co się stało..."

zgłoś |

Bazyliszek,  

kamus ja zawsze jestem gotowy pmoc

zgłoś |



pozostałe tematy: co się stało...,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1