Forums

dobrosław77
PROFILE About me Forums (26) Prose (360)


8 february 2021

Hiob wzorem nieświadomego cierpienia.

Księga Hioba jest przykładem porażki szatana, który o interesowność oskarżał człowieka prawego, pokornego, przezornego i świadomego, że w nim wolę swoją wypełnia Bóg Wszechmogący. Cierpiąc z inicjatywy szatana, mówił tylko prawdę o Bogu Wszechmogącym. Natomiast jego przyjaciele obserwatorzy cierpienia, nie mówili prawdy o Bogu Wszechmogącym dlatego zgrzeszyli. Hiob jest wzorem nieświadomego cierpienia z inicjatywy szatana, który mówił tylko prawdę o Bogu Wszechmogącym, wtedy wolę swoją w dwójnasób wypełnił w Hiobie (Job 42,8,10-17)


number of comments: 11 | rating: 1 |  more 

alt art,  

hiob jest odwróconą antonomazją wszechomogącego sadyzmu..

report |

dobrosław77,  

@alt art Sadyzmem jest skazanie człowieka na wieczną śmierć przez negowanie i manipulowanie rzeczywistych i rzetelnych faktów biblijnych.

report |

alt art,  

a co to są fakty nierzeczywiste i nierzetelne, bo tukej nie spotkałem..

report |

dobrosław77,  

@alt art Dlatego są rzeczywistymi i rzetelnymi faktami biblijnymi, bo są potwierdzone przez odkrycia nauki.

report |

alt art,  

a na pytanie nadal brak odpowiedzi..

report |

dobrosław77,  

@alt art Fakty nierzeczywiste i nierzetelne nie są zgodne z Biblią która jest zgodna z odkryciami nauki.

report |

alt art,  

cóż za subiektywna logika rozmyta; jeżeli kwadrans temu potknąłem się na schodach, to ten fakt jest nierzeczywisty i nierzetelny, bo nie jest zgodny z kanonem, i nie odkrył tego jeszcze żaden ajnsztajn..

report |

dobrosław77,  

Apel do wszystkich forumowiczów na https://truml.com Dlaczego? Znając biblijną prawdę ostateczną, swoimi dywagacjami czynicie destrukcyjne falowe zakłócenia - źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci. Świadomymi będąc, że takimi, to nawet gardzi szatan (Rdz 19,15)

report |

sam53,  

a może porozmawiajmy o wierszach...przynajmniej jakaś korzyść będzie...

report |

LittleDiana,  

Po pierwsze: Truml to forum, strona i ogólnie serwis literacki, nie religijny. Poza tym pewnie jesteś Świadkiem Jehowy, wiem, że nie możecie głosić w typowy dla siebie sposób, więc imacie się Internetu czy listów, ale tu nikogo nie przekonasz, przykro mi.

report |

dobrosław77,  

@LittleDiana Nie jest to religia, tylko świadomość, aby w systemie duchowo-informacyjnym, nie czynić destrukcyjnych falowych zakłóceń - źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1