7 december 2016

7 december 2016, wednesday ( dziwne rzeczy )

Macie rację. Wszystko jest w normie. Wszystko w porządku. Powinnam się cieszyć i akceptować, że świat jest tylko śmietnikiem umarłych dusz. Twoja jeszcze nie zdechła? Poczekaj tylko jakiś czas, spokojnie. Spokojnie, ona też zdechnie. Jeszcze chwila. Im dłużej stawiasz opór tym bardziej cierpisz. Po co? W jakim celu się buntujesz przeciw rzeczy? Żyj. Życie jest lepsze od śmierci. Lepiej jest istnieć, niż nie. Dlaczego? Wypełniamy luki nerwowymi uśmiechami. To proste; lepiej jest istnieć, istnienie pozwala nam cierpieć. Cierpienie to nagroda zesłana nam przez Boga. Nie ma Boga? Jest. Bóg człowiek. Bóg cierpiący. Bóg ponad śmiercią. Bóg śmierci. Nieumarły Mesjasz. Cieszmy się istnieniem, cierpieniem, kłamstwem. Cieszmy się.


number of comments: 2 | rating: 2 |  more 

alt art,  

lepsze są już tylko popioły, choć przecie przychodzą nam tak łatwo; czasoprzestrzeń znacząco wywraca oczami; nie poganiaj do lotu jaskółki..

report |

Belamonte/Bożydar,  

no i amen, cierpmy i traćmy dusze i czcijmy prawdziwego Boga, rodzącego się i umierającego

report |
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1