6 october 2014

Panorama inaczej

 


Panorama inaczej

Panorama Liskowa Olej na płótnie 45x45

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 12 | rating: 0/12 | report | add to favorite

Comments:

Marta M.,  

Twój olej Teresko jest niesamowity! patrzę i patrzę....jest magia.

report |

Teresa Tomys,  

Bardzo dziękuję Marto(zachwyt jest zawsze, ale nie zawsze są nabywcy, a tak chce mi się malować...) Pozdrawiam serdecznie. Te

report |

Marta M.,  

Teresko ja bym kupowała ale takie cuda kosztują :) a druga strona taka ,że ludzie nie zawsze doceniają wkład artysty i chcieli by za 5 zł :) próbowałaś przez galerie ?

report |

e.,  

Ładny ten Lipków... :) (ech, zwinęłabym się w jakiś plener, ech ech ech... ) :)

report |

Teresa Tomys,  

Lisków - tak ładny, to wieś gminna. Swoją drogą to nigdy nie byłam na zimowym czy jesiennym plenerze - nie masz jakiś namiarów?

report |

Teresa Tomys,  

Moje prace nie są takie drogie.

report |

Teresa Tomys,  

W "Galerii" - jakiej?

report |

e.,  

Lisków:)

report |

Marta M.,  

to ja zaczynam zbierać na tą :) np. Trendymania. Pakamera teraz Dawanda... troche ich jest - akurat te 3 tak bardziej nastawione są na obrazy.

report |

Aśćka,  

yhym, tak, gołębia ta kawa, którą malujesz, a jak gołębie się zerwą, to wszystko faluje domy się chwieją, drzewa wędrują, niebo nabiera powietrza, powietrza i wiruje- tu bajka by się przydała:)

report |

Małgorzata Pospieszna-Zienkiewicz i Edek Pospieszny,  

Przeca to olej na płótnie stoi jak byk:):):)pod malunkiem.... ale fakt historyjka by się jakaś przydała:) bo bajkowo, choć szaro:) Pozdrawiam Teresko:)

report |

Teresa Tomys,  

no niby bajkowo.Oczywiście olej(tym razem) Chciałam zobaczyć, jak będzie wyglądał obraz namalowany bielą i czernią(choć kusiło mnie by dodać jeden czerwony liść np.)

report |other graphics: pod dachem, na zamówienie, Malowane na szkle, Wnusia(nie moja), Portret z motylem, Ruda, Biały, Słońca w owalu, Śliczny, Maki, Dmuchawce, Muzyka II, Prawie cały swiat, Mniszek, Maki, Złoty deszcz, Monia, W zakręceniu, Syn Tatiany, Muzyka, Renata, Mój, kolejna praca wykonana nazamówienie, Pani Jadzia, Turkusowa etiuda, Serpentyna, Kalie, Dominika, w czyimś raju, DREWPAL - Janków, Żurawi krok, W błękitach, Lipowa aleja, Malwa, Małe stawy koło Blizanowa, Abstrakcja inspirowana pejzażem Nekielki, Waldemar, Luiza, Domek pełen miłości, Domi, Elżbieta[*], Pośród hortensji, Spojrzenie na Bukowiec, Sielsko, Martwa natura z jabłkami, Zuzia, SZYMON, Sosna, Matka, Jesień, Dom rodzinny, Młyn, Mostek z kaskadą, Grafitowa kula, Polanica - Szachownica, Pijalnia Polanica, Fioletowy błękit, Most na stawach, Malwy, Maki w zbożu, Chabry, Paw, Sevilla i flamenco, Robokop, Tych dwoje, Błękitny, Wersja II - Dzień kota, Dzień kota, Rozmowa, Ostatnie spojrzenie na zimę, Wspomnienie lata, ...3, ...2, ..., ZGADNĄ, Kamilek, Fla, słoneczniki, w zawirowaniu, W zielonym wazonie, Kapliczka w Rychnowie, Polne maki, Maki w wazie, Plenrowo - Zaglówki, Plenerowo - Łodzie, Plenerowo - Łodzie, Plenerowo - W zatoce, Koty, kotki, koteczki..., Plenerowo - Kapliczka w Blizanówku, W brązach, w oddali, brzozy, na horyzoncie, Most nad Bardzianką, Dziewczyna na koniu, JAŚMIN, CZTERY PORY ROKU - JESIEŃ, CZTERY PORY ROKU - LATO, CZTERY PORY ROKU - WIOSNA, CZTERY PORY ROKU - ZIMA, Martwa natura z zegarem, Hugo, nieznajoma..., Marysia, Martwa natura z butelką, Ujęcie wody "Storopolanka" dostępne dla wszystkich, dekoracja w parku, Wielka Pieniawa, młody, Zakole, Samotnik, Skrzypaczka, Konik i Misia, Motyl 1, Kolejny konik, nowa(dla mnie) technika, Plener "Jednego dnia", Siostry, siostry, Tulipany z deszczem, Rudowłosa, A., wiosennie, Anusia, Ola z konikiem, moje szkicowanie, Gawrony, Czarny rumak, Koń..., autoportret, M., Ania i jej lala, Mój starszy skarb, Mój młodszy skarb, Moje piwonie, Frida z pamięci..., Panorama inaczej, Dynie, Koniki na wypasie, Lustrzane odbicie, Ten sam plener(obecny) i Łabędź, Kolejny plener i kolejna praca: Jaskółki, Malowane kawą, Oleje, Maki Oliwii, Marysia, Fundacja Patria Skrzetuszewo, Wspólczesna z perłą, Bzy, DAMA Z PERŁĄ,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register