|
| |
|
ALL WORKS
Poetry (204) Prose (83) Diary (336) Photography (1) Graphics (64)
Postcards (13) About me Friends (37) | |
tryptyk piszesz niezgodny
z wytycznymi codzienności
bez wiary na cud
ale z nadzieją
może inni spotkają miłość
w pajęczynie utkanych chwil
łapie każdy uśmiech
wiem że wyssana treść
ze starego zdjęcia
”na wieczną pamiątkę kochanemu......”
jest tylko sfałszowanym marzeniem
bez tęsknoty oglądanym
na slajdach życia płynącego
w zapomnienie i śmierć
Na wietrzną pamiątkę;))
report
haha; widzę że masz podobne poczucie humoru; o tym samym myślałem pisząc i patrząc na pewne bardzo stare zdjęcie; ”wietrznie” się zrobiło raz dwa; ale z tego co zaobserwowałem to chyba taki klimat mamy
report
ileż takich pamiątek zalega po kątach. Potrwa wieczność zanim sobie przypomnę od kogo. A te od sympatii......cholera też mi się mylą;)))
report
:)) no to ja mam luz; szybko się zakochałem; zaćmy dostałem a po rozwodzie pośmiać się zostało z takich naiwnych tekstów; gdyby nie kalectwo to bym spróbował ci dorównać; ale i jedno takie zdjęcie z taką dedykacją to też sukces życiowy
report
Może jeszcze masz szansę na następne takie zdjęcia. Fajnie że patrzysz na to z przymrużeniem oka.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)
report
:)) potrafisz pocieszać
report