30 january 2015

diary

Slawrys
Slawrys

sponsor kupuje wiele, a czasem wszystko!

Gdy się ma jakiś wyuczony system wartości ... boli jawny system
w którym organizatorzy i pieniądze kupują wszystko włącznie
z wynikiem rywalizacji.

Tak oglądam propagandę TV i to co bogaci organizują sami dla
siebie ... tu na szczęście przekora losu i trafili na bogatszych. 
Potrafili zorganizować i kupić wiele.  
No tak! przyganiał kocioł garnkowi ... mi zrobili rywalizacje i 
okaleczyli fizycznie i ekonomicznie unicestwili bym nie mógł się
rozwijać i osiągnąć cokolwiek ... pierwsze uczucie moje było: żal mi 
ich; potem: niech wiedzą co ja czuje od dziecka!  ... a potem jednak
pomyślałem szkoda ich: oni przegrali ... a ja straciłem tylko życie, 
za to umrę szczęśliwe
bo musiałem przegrać z sponsorami. 
Ciekawe jak to bogate paniusie u władzy będą komentować i jak rozpaczać 
za swoimi protegowanymi co przegrali bo tak musiało być!!!

Ananke
30 january 2015 at 19:28

oo jest postęp, zmieniłeś avatar :)

report

Slawrys
30 january 2015 at 19:54

oj tam oj tam ...avatar nie pokona sam systemu :))

report

Ananke
30 january 2015 at 19:59

no nie, ale czuć ruch w powietrzu, a to już coś :D

report

Slawrys
30 january 2015 at 20:03

niby tak, ale to nie zmieni realiów

report

Ananke
30 january 2015 at 20:04

pewnie, że nie ludzie są od zmieniania realiów :)

report

Slawrys
30 january 2015 at 20:07

ale spróbowałem choć tylkom człowiek-inwalida! prawda systemu niestety wyżej ceniona ... lepiej ustąpić mi maluczkiemu :)

report

ApisTaur
30 january 2015 at 19:31

nie ma znaczenia 'czy', tylko 'za ile'//

report

Slawrys
30 january 2015 at 19:56

no właśnie za ile? te koszty! och te koszty! jak sprzedać ludzi i za ile ich przerobić!!

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register