Może to tylko afazja

przykre że nie zostało nic w naszych głowach
z wartości bezwzględnej istnienia
nawet duet trąbek Eustachiusza
nie brzmi wiarygodne w chwiejnej stereofonii
bębenków nierówno drgających
duet snu i jawy ględzi na jaśku
nie zrozumiem ciebie nawet w noc wigilijną

tolekbanan
10 april 2016 at 00:37

duet sen u i jawy:-) potrzebuje alt arty i jego sympatycznego objaśniania takich myśli:-)))

report

Krzysztof Konrad Kurc
10 april 2016 at 08:25

Się poprawiłem i nie będzie już tak ciekawie :))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register