9 december 2010

poetry

Awatar
Awatar

Limeryk - W Rzeszy

.      W Rzeszy Adolfa Hitlera
     rasizm Żydowi doskwierał.
    Radzono mu - kup chodaki,
        tak na słuczaj wsiaki,
  gyby żwirek w papucie uwierał.

Szel
9 december 2010 at 22:05

historii nie odwrocisz Awatar! gdyby bylo mozna,to ktos juz w kolysce ukrecilby hitlerowi leb! ciekawa jestem co na to minus?

report

Waldemar Kazubek
10 december 2010 at 02:52

słabe i niesmaczne

report

Awatar
10 december 2010 at 19:34

Pan Kazubek robi się przewidywalny, pozdrawiam nie sypiąc żwirku w oczy.

report

Waldemar Kazubek
11 december 2010 at 05:44

Nie, kolego, to słabizna limeryków waszych jest przewidywalna (pomijam fakt, że ten głupio niesmaczny), pierdolnijcie czym ciekawym a w pierwszym rzędzie stojąc zaklaszczę!

report

Awatar
11 december 2010 at 17:03

Panie Kazubek, wulgaryzmami mnie nie sprowokujesz kolego, jesteś przewidywalny, bo ciekawsze omijasz bez komentarza, na szczęście dla mojego samopoczucia Żyd oceniający pierwszy ten limeryk był nim ubawiony, ale uprzedził, że Polacy kołtunieją na hasła 'Żyd', 'Hitler', 'Stalin' itp. klucze historii

report

Waldemar Kazubek
15 december 2010 at 01:25

Owszem omijam wiele bez komentowania, taka metoda, oceniam tylko te bardzo słabe, lub te które mi się wyjątkowo spodobały. Nikogo nie chciałem prowokować, ot czasem mi się przeklnie. To musiał być bardzo mądry Żyd, czego nie można, niestety, powiedzieć o tym limeryku. Natomiast sformułowanie "Polacy kołtunieją na hasła..." - wyjątkowo chybione, co to ma być? Stereotyp za stereotyp?

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register