Niech ustaną wreszcie spory i waśnie
A gdy ktoś jeszcze nie chce żadnej zgody
Niech zanurzy swój łeb do zimnej wody
Albo jasny piorun niech go trzaśnie
Pora się w końcu pogodzić i z Babą Jagą
Albowiem całkiem już z wielką powagą :
Mesjasz Zbawiciel na świat przychodzi
Czas pozdrowić każdego dziś bez wyjątku
Nowy czas zaczął się właśnie od początku
Tyle dni czekali na niego starsi i młodzi
Ręce sobie podajmy wszyscy wzajemnie
Dobrą radę przypominam kochani oto rano
Szanuj innych jak chcesz by ciebie szanowano
A jak kto chce nadal wojenek i bitew
To …beze mnie
A ja tak mam,że jak się z kimś nie zgadzam,to żadne święta nie pomogą,bo dalej się z nim nie zgadzam. I tak mam od zawsze,chyba,że ten ktoś przekona mnie do swojego zdania. I nie widzę w tym nic złego...:)
report
Ależ ... zgoda i życie w pokoju nie wykluczają wcale posiadania własnego zdania. Wręcz przeciwnie...
report