20 january 2018

ten sam od lat

 


ten sam od lat

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 12 | rating: 0/6 | !!! send it !!! | report | add to favorite

Comments:

Ania Ostrowska,  

ponieważ uprzedziłaś, ze kreski mogą się pojawić snułam rozmaite pomysły, co narysujesz, ale oczywiście nie zgadłam :) I muszę przyznać, że mnie zatkało :)

report |

jeśli tylko,  

nigdy nie wiem, który fragment wiersza zechce się "pokazać", czasem coś wybiorę, ale.. nie wrzucam choć narysowane. A po kilku dniach jest inny obraz, ten pierwszy musiał być, zeby dojrzał drugi, więc same niespodzianki :)

report |

smokjerzy,  

Podziwiam to, jak trafnie i przy pomocy tak skromnych środków potrafiłaś zilustrować coś, na co ja potrzebowałem aż tylu słów.To wielki dar, więc pielęgnuj go w sobie :) Twoje kreski bardzo wzbogacają mój tekst. Dziękuję :)

report |

jeśli tylko,  

dziękuję ;) wiesz, zawsze oglądam pomysł (jak się wreszcie pojawi) i myslę - nie co tu dodać, ale co zdjąć, uprościć. Moje marzenie to narysować jedną kreską, (niekoniecznie prostą ;)) A że tyle słów.. - zawsze wybieram tylko fragment, ale inne słowa (z wiersza) też są tu potrzebne. Jak fundament zagrzebany w ziemi i niezbędny, choć nie widać :)

report |

lilidae,  

Pozornie proste kreski, a trafiły w punkt!:)) Bardzo mi się podoba:)

report |

jeśli tylko,  

dziękuję, nie umiem pięknie rysować, więc stawiam na proste (i przekaz :)

report |

lilidae,  

A to jest właśnie najtrudniejsze:) Technikę można wyćwiczyć, wyobraźnia nie poddaje się "tresurze" :)

report |

jeśli tylko,  

awiesz, że poddaje ;) troszeczkę ;) jak się mocno/często przyglądać - więcej się widzi :)

report |

lilidae,  

No tak, ale jednak trzeba mieć wrodzone predyspozycje:)

report |

jeśli tylko,  

wystarczy odkryć ;)) Ja nie wiedziałam, ze mam ( i dalej nie wiem), robiłam sporo zdjęć i spodobały mi się pocztówki, zaczęłam dopasowywać obrazy do czyichś słów. I pewnego dnia stwierdziłam, ze nie mam odpowiedzniego zdjęcia. Mało tego - nie zrobię takiego zdjęcia. Ale wiem , jak to narysować. Więc z wielkim strachem.. zrobiłam :)

report |

jeśli tylko,  

https://truml.com/profiles/87788/postcards/166962 tu była pierwsza rysowana do cudzego tekstu

report |

jeśli tylko,  

https://truml.com/profiles/87788/postcards/162863 a to pierwsza rysowana do mojego (niepewną kreską ;)

report |other postcards: aspekty techniczne, pod przykrywką, koniec dnia, auto bez portretu, kitsch, na palcach, obracam do siebie, nie powiem.., nadal sny, ten czas, niby eko.., bełkoty bezsenne.., wyrzucę cię .. i .., już czas, zachodząc, co robisz w moim ogródku - pytanie wzajemne.., bez lustra (17), skąd..(17), że.., sasanka, bagaż podręczny, czekałam na progu.., na zetknięciu przy skórze, stworzyć historię, nierówno, poczucie jasności i ciemności pełne, zbędność, pies zamyka oczy, bezdech, noc bez snu, w kafkowskim nieoczekiwaniu.., tylko pogłos, nie umieraj, Pinokio, jeszcze jedną noc trwaj.., zaproście go do stołu.., zimno.., tylko poezja wierna.., w przypływie koniec.., właśnie ten wiatr.. na liliowych wrzosowiskach, owdowiałe krople, jeszcze wczoraj po ogrodach.., iść gdziekolwiek.., do menueta., w sylogizmach, do nieznanych.., 2021, boso, strząsnąć popiół, łatwiej mi kochać.., przecież zostaje.., można czasem nie kochać.., bezkształtność traw, a może tak.., smugi cienia na przepalonym księżycu, z kokardami, algorytm, zatrzymać chwilą, myśli apetyczne (1), ostatni dzwonek, zaklęcie, na własne, startując, milczymy, w warstwie dźwiękowej.., szczęścia maluczkich, namalowane przez córkę, tańczą na wietrze, w jabłku, dłonie zajęte, cudze imiona, nocami obserwuję, deszcz.., jeśli.., implikacja, nastał klimat.., wtulona w twoje ramiona.., nie mów, że już zmierzcha.., nie czytać wciąż tych samych.., podkreśla jej nieobecność, przesuwa się jak kot, bez pożegnania, zanim zaczynamy się kochać, niepoznane pocałunki, jest niewymownie, urojone usta, w najciemniejszym kącie raju, iskrówka, w objęciach trzymałam twój cień.., że o niczym innym, nie przekraczać sfery smarowania, ta wiosna, wieczorem powietrze zapachniało, teraz też jest ciemno, jajo wielkanocne, karma.. czy karma?, a może by tak.., deszcz, wiatr i kot Lucek, ciasne, ale własne.. ale ciasne, niezrównany pejzażysta, jakby była ikoną, odlatuje(my), pokój (nam), zejście do konkretu, przymus nie do pokonania, herbu chrrr, teoria względności poezji, a póki co i potem.., "wymłócone" myśli splata w warkocze wierszy, migawka, żar z papierosa, ten sam od lat, jest w tym jakaś pułapka, i tylko ślady stóp utoną.., zawahanie, jeden kieliszek, każda minuta jest, wykiełkuje, poczekalnia, z ręką, pękło, wymażą, chiński horoskop, nieobecność, KTOŚ, częścią wszechświata, odbierzesz mnie z biura rzeczy znalezionych, czy rozumiem to na co patrzę, szyk, Powrót(10), ktoś, Acid Jazz Club, o uczuciu, (prze)mijanie się, pytanie niewystygłe, granatowa garsonka, czy priorytety, chcę być.., vilanella z laską, gdy.., myślę wtedy o.., przed snem, robi się cicho i chłodno - wersja 2 na życzenie Ani O., robi się cicho i chłodno - wersja 1, jesień, krople, bliżej i bliżej ku.., nie próżno, jesień sucha, coto, dyżurny rekwizyt, kobieta w czarnym płaszczu i kapeluszu,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register