28 september 2011

góry lukrowane

[Landscape]


góry lukrowane

technical information: Fuji FinexPix S7000

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/10 | report | add to favorite

Comments:

marka,  

Piękne, uwielbiam góry.

report |

RM,  

góry jak góry. Jak na fotkę, to zdjęcie jest byle jakie

report |

teniabrass,  

Hmm... ulotność zjawisk przyrody, zatrzymana na mgnienie migawki. Niepowtarzalny, jednorazowy widok, darowany przez naturę. Krajobraz z lekka przymglony jak delikatna, zwiewna akwarelka pieści oko pastelową gamą. Chmury laserunkowo muskają szczyt, gdzieniegdzie unoszą się mgły... Drzewa, nie zgubiły jeszcze liści, uginają się i trzaskają pod ciężarem śniegu, piękne, i zarazem przerażające. Góra zaś nie taka byle jaka 1257m.n.p.m. należy do Korony Gór Polskich:) Hej Rafale:)

report |

RM,  

ja lubię do znudzenia powtarzać, że zrobienie fotki ładnej rzeczy, nie oznacza od razu, że powstanie ładna fotka. Krajobraz na zdjęciu owszem wspaniały, romantyczny itd, ale ta fotka jako wynik twórczego działania jest słaba.

report |

RM,  

tym bardziej, że inne twoje zdjęcia są dużo lepsze, więc i marudzę bardziej, bo wiem że potrafisz.

report |

Darek i Mania,  

ech ten beskid -skrzyczne to moja miłość , ile to razy nachodziłem się , babia góra też -ale sentyment i wspomnienie ciągnie na skrzyczne ( ..to niezapomniane chwile, widoki i ludzie ) za każdym razem się wzruszam i nie mam dystansu -dla mnie piękne :)

report |

teniabrass,  

może minęliśmy się kiedyś na szlaku;)

report |

Darek i Mania,  

może na szlaku a może na festynach - blisko węgierska górka , bystra .. ale ja tam z Motykami łaziłem - i te godzinne ukręcanie sernika w jedną stronę coby się przypodobać ..- pamiętam jak niesamowicie wyglądało skrzyczne o zachodzie słońca od strony bystrej ale ja wtedy miałem kilkanaście lat i kaśkę obok ;)

report |other photos: schłodzenie, przenikalni, beskidek bezwstydek, łapka na myszy, wio dyniowaty, chochlik, pojawiam się i jeszcze szybciej znikam, poczekajmy jeszcze, wywiadów nie udzielam, grasz w zielone?, hipnotyzerka, intruz, będzie halny, na hali, mini tur, energochłonna, - gdzie z tym nożem nie widzisz, że ptasiego radia słucham?, i zaszło, a może by tak pomnik?, dostawca jesieni, pożegnanie lata, co przyniesiesz dniu, a w sercu wciąż lato, ..O..oooOo...oOoo..ooOo..., ahoj przygodo, niepowtarzalne, w Twoim domu okien wiele..., delirka motylka, w górach już lato, a w górach już lato, na wybiegu, niczym róże - wiosna, wiosna ach !!!, niczym róże - oby do wiosny, niczym róże - wiosna... ech..., bladym świtem, czas toczy rdzą, mało lata - nie szalej, dzikie wino, arachnofobia, ot lot, cicho,cicho sza..., dojrzałam, będziesz moja, nie całuj... księżniczką już byłam, obcy, to tylko mgła, bez czułości, upsss;), przychylić nieba, no i dochrapałeś się kotku i ty masz swój dzień, dachowiec, krokodyl nadbałtycki, zmierzch 18250, panie przodem, stan skupienia, może tak rodzi się poezja?, kap...kap..., iluzja wolności, Abendsonne, listy dawno nieczytane, ptaki, w stronę światła, efemeryczna, jesienne złoto, góry lukrowane, nie jestem..., pozdrowienia z wakacji, upał w mieście, a nad nami błękit, i mogę pozować..., poprawię pióra, ugaszę pragnienie, dzień dobry, gdzie jesteś..., wiosenne duety, 2011.05.17 godz.4.17 z cyklu "niebo w moim oknie", kanał, i... po deszczu, piękniś, ***, przewrotnie, narodziny chwili - inspiracja I, auuuć...,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register