8 july 2011

dno tamtej strony

Pełzną robaczki cieknie ropa
wczoraj był chłop dzisiaj nie ma chłopa
śmierć ohydna zęby szczerzy
wczoraj chłop w karty grał a dziś w grobie leży

Kopią dół głęboki tak
wrzucą chłopa niech śpi na wznak
on nie pamięta ty zapomnisz
gdy na wieki zgnije w grobie


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 3 | rating: 0/0 | report | add to favorite

Comments:

oczy jak pustynia,  

Renata, nie tędy...opisz coś ze swojego " podwórka" , temat, który znasz, który cię boli lub cieszy, a może zainspiruje cię jakaś muzyka, piosenka, czyjś wiersz...ale nic na wariata. wena jest albo jej nie ma ... do tego trzeba dojść z czasem. nie wklejaj proszę wszystkiego. zrób sobie gdzieś" brudnopis."tam, na spokojnie możesz zmieniać i edytować ile zachcesz. jak już będziesz miała ciary na plecach,zaczniesz przebierać nogami... to może być sygnał, że ten tekst to już coś, czym warto podzielić się z innymi. powiem ci w zaufaniu, że mam dziesiątki tekstów, które nigdy i nigdzie nie są publikowane. leżą gdzieś w folderach na kilku pulpitach...pozdrawiam serdecznie.

report |

issa,  

Heh, "Ubi sunt qui ante nos...", czyli krewniacze echo średniowiecza tym razem na Jarmarku Online. Niczym się szczególnie nie różni od rodziny sprzed setek lat z jej naturalizmami w przeżywaniu przemijania. Serio. A kawałki (z przestawką w jednym miejscu): "wczoraj był chłop dzisiaj nie ma chłopa / wczoraj chłop grał w karty a dziś w grobie leży / Kopią dół głęboki tak / wrzucą chłopa niech śpi na wznak / on nie pamięta ty zapomnisz" - nadawałyby się i na jaką nie tylko kopiującą balladę, gdyby chłopa wyposażyć w rozpoznawalne realia naszego czasu. Dobrego.

report |other poems: wpuszczona w kanał, Idealni, Idealni, pępowina, wieczór panieński, wieczór kawalerski, przed bitwą, spragniona kobieta szuka faceta, zdziwienie ma gorzki smak, cytryna, OBUCH, otchłań, przykry banał a żonie wstyd, To Nietzsche powiedział Bóg umarł ja mam nadzieję na Wielkanoc, Kameralnie, biedaczek, SzczepMY się, imperium, nic o mnie nie wiesz, niepewność, księżniczka Hania, w pół do mnie, samiec alfa i szara mysz, wielka miłość =dramat, ta trzecia, historia serca warta, zima, ofiara-jej sława w jego gaciach, czuła jest noc, ĆMA, zombi, gra Gerarda, śmierć rodzi śmierć, pewna historia szklanego klosza, autostopklatka, zamknięci w szaleństwie, czasy gdy kwiaty są niepotrzebne, ten dzień jak spadający liść, ciuciubabka, POŁĄCZENIE, ścigana, ROZWÓD, Titanic tonie a my chcemy się bawić, ***ku pamięci, INSTYNKT, gdzie ci faceci, zespoły nacięć, między nami nic nie było, żal niewypowiedziany, jebut, narcyz, wyznanie, los pantofelos, zabawa w chowanego, fiut, Ofiara, urojenie, serce w rozterce, ***, Demakijaż, ***, nawijka, przetrzepana, singielki, nierzeczywistość, -Rzeźnik, błyski, ANTYDEPRESANTY, umierający dandys, taki sobie nikt, głód, drżenie, doczekać niedoczekanego, zła miłość-pycha, zostań w domu, na szachownicy, SYN(DROM), hejt, III wirusa odsłona -chaos końca, pod kopułą znawcy artykułów niezbędnych, klaustrofoczka, w drugiej odsłonie wirusa w domu siedzieć musza, 2020-w pierwszej odsłonie wirus w koronie, nieskończoność uśpiona, cisza, 2020, zła miłość, dopadnę cię, związki nie całkiem bezpieczne, w pogoni za szczęściem oddam portmonetkę, ona szalona, dojrzewanie -a jesienią zbierzesz plony, przeznaczenie, ukryte żądze, nadziany-nadziana, Łystopad, niecodzienność, a na zabawie tam.., układanka -tyranka, bajka o końcu świata, zwoje Eris, małomiasteczkowo street, być apartamentem śmierci, odchodzenie, z nicości, ostatni taki kogut w kurniku, Lepsze cierpienie z miłości niż życie bez niej, longpley, cokolwiek robisz jesteś najgorsza, niebieski ptak, miłość, panika, katastrofa, Mówimy do siebie listami, szaleńcza i głupia a nawet rozpustna, sms, Dużo więcej niż strach, blaskiem po oczach, stracony, VIOLET-1953, mini erotyk, POKUSA, słodki drań, szeptem, życie na twardo, starannie was wybierałem, zazdrość-odwracanie kota ogonem, coparenting, troska, wszystko co pierwsze, ODCIENIE miłości, ROZDROŻE, słowo, światło i mrok, jesteś w moim systemie, baba i chłop, poczekalnia, przypominajka, rogacz, targowisko uczuć ..stop kapela nici z wesela, stary bogaty pieszczoszek, dzieło przypadku, martwe ciało ma tajemnice, MODLISZKA 2, modliszka, kobieta, wszyscy muszą kiedyś dotrzeć na koniec, przelotem, szambo, zołza,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register