Ostrożeń, 31 x 42 cm, Białe Noce, Canson Fontenay
Moja strona:
http://www.krzysztofkowalski.weebly.com
FB:
https://www.facebook.com/KrzysztofKowalskiWatercolorist
dzięki, ja coś tam próbuję akwarelą, ale bardziej jako takie tam plamy , podmalowanie tła, nigdy nie potrafiłam się zebrać, żeby poważnie ją potraktować i nauczyć się tej techniki, nie jest prosta :)
piękne prace :)
report
mam pytania na jakim papierze malujesz?
report
Dziękuję! Jeśli chodzi o papier to różnie bywa. Ten ostrożeń malowałem na papierze Canson Fontenay Grain Fin 300g/m2..
report
dzięki, ja coś tam próbuję akwarelą, ale bardziej jako takie tam plamy , podmalowanie tła, nigdy nie potrafiłam się zebrać, żeby poważnie ją potraktować i nauczyć się tej techniki, nie jest prosta :)
report