6 november 2014
graphics
Amsterdam
teżsam..
report
ożesz jakby byla wystawa to nie pójdę bo ukradnę!
Zaproszę :)
nie wiesz co mówisz:):) pięknie malujesz, jam średniak szarak znam się na tyle na ile Autorowi udało się mnie wciągnąć do swojego świata, jeśli mnie rwie na drugą stronę, kradnę oczami:) i pamiętam!
Jesteśmy umówieni.
Oczywiście.
You have to be logged in to use this feature. please Register
teżsam..
report
ożesz jakby byla wystawa to nie pójdę bo ukradnę!
report
Zaproszę :)
report
nie wiesz co mówisz:):) pięknie malujesz, jam średniak szarak znam się na tyle na ile Autorowi udało się mnie wciągnąć do swojego świata, jeśli mnie rwie na drugą stronę, kradnę oczami:) i pamiętam!
report
Jesteśmy umówieni.
report
Oczywiście.
report