Forums

Rozdzielczość Chleba
PROFILE About me Events (1) Forums (13)


30 may 2014

Rozdajemy DRUGI („Nośnik” Rozdzielczości Chleba) za darmo!

Cyfrowym nakładem Rozdzielczości Chleba ukazał się DRUGI „Nośnik” (magazyn wydawnictwa), poświęcony narkotykom – narzędziom do rozprężania zmysłów.
W eksperymencie polegającym na programowym tworzeniu pod wpływem substancji psychoaktywnych lub nimi inspirowanym wzięło udział kilkanaście autorek i autorów, m.in.: Roman Bromboszcz, Przemek Krzakiewicz, Leszek Onak, Marcin Ostrychacz, Łukasz Podgórni, Piotr Puldzian Płucienniczak, Sławomir Shuty, Szymon Szwarc, Maciej Taranek, Arkadiusz Wierzba i Ilona Witkowska.
W numerze znajdziecie zróżnicowany pakiet danych artystycznych: grafiki, teksty prozatorskie, tripreporty, poezje (także wizualne), wywiady, a nawet jedno wideo. Polecamy też niepublikowany dotąd tekst Tomasza Pułki pt. „Z dragami wśród siebie. Wykłady z narkonautyki”.

„Nośnik” DRUGI w postaci e-booka (PDF / EPUB / MOBI) dostępny jest całkowicie za darmo na stronie: http://bit.ly/1s1wGWV

Wideorelacja z premiery: http://youtu.be/as0BljFqYVA

Ze wstępu:

Zapraszając autorki i autorów do DRUGI-ego „Nośnika”, wierzyliśmy, że otrzymamy stos porażek formalnych, w których niemiecki mundur (szyty w fabrykach Hugo Bossa [TRUE STORY]) poddaje się radzieckim walonkom (gruby filc w usta). Czekaliśmy na Stalingrad języka, a okazało się, że akcja tej opowieści będzie toczyć się gdzie indziej. Nie doświadczycie wyznań na kozetce, psów ujeżdżających wyobraźnię, nie będzie kombatanckich opowieści wojennych. W zamian zapraszamy Was na imprezę z delikatnym beatem objawiającym się w przedziale 115-160 uderzeń na minutę. Przed czytaniem nie zapomnijcie o założeniu białych rękawiczek i wetknięciu sobie w usta gwizdków. W tej opowieści syntezatory nie są niczym niezwykłym, na ich widok nie popuszczamy; w tej opowieści syntezatory są wpisane w kalendarz wydarzeń odbywających się między piąteczkiem a czwarteczkiem. Puszczamy Wam rave’owy set literacki, w którym faza jest jednym z elementów imprezy, być może nie najważniejszym.
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1