,, Skrawki dnia "

,, Skrawki dnia "

Edmund Muscari Czynszak - współautor pokonkursowego wydania książki,,Obecność i ślad" (2011) publikujący swoje wiersze i prozę na wielu forach internetowych. Jego wiersze ukazują się także w prasie, i wersjach dźwiękowych na You Tube. Od pewnego czasu związany z klubami literackimi: Pegazik (MDK) i Sprężyna przy (PSM). Obecnie pozostający na marginesie życia zawodowego, ale za to w samym centrum słowa. Debiutancki tomik,, Skrawki dnia" z zawiera wiersze z początkowego jego okresu wzmagania się ze słowem. Jego nowsze wiersze ukażą się w maju tego roku w antologii wydawanej przez to samo wydawnictwo przy współpracy wojewódzkiej biblioteki publiczne i władz regionu. W przygotowania znajduje się zbiór opowiadań tego autora.


ISBN: ISBN 978-83-60245-38-5

publisher: Wydawnictwo Media Zet Zuzanna Przeworska

year: 2012

where can you buy?: W wydawnictwie publikującym książkę. Wydawnictwo Media Zet Zuzanna Przeworska 64-920 Piła ul. Salezjańska 11/8 tel. 67 213 24 92 www.wydawnictwomediazet.pl Oraz zwracając się bezpośrednio do mnie na tym portalu.


number of comments: 1 |

RENATA,  

gratulacje

report |
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1