Poetry

LUCJA
PROFILE About me Friends (11) Forums (2) Poetry (184)26 july 2011

Dobre ustawienie

w życiu jak zmaszyną do szycia
nie wiadomo kto kogo pokona
najważniejsze żeby była
stopka dobrze ustawiona

inwencja - naprawiam właśnie maszynę do szycia


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 4 | rating: 0/2 | report | add to favorite

Comments:

An - Anna Awsiukiewicz,  

zmaszyną ?--uśmiecham się, nawet ciekawe:)

report |

LUCJA,  

Aniu! Wiem że to śmieszne, ale od roku miałam unieruchomioną maszynę. w końcu sama się za nią wzięłam. Maszynka "chodzi" jak pszczółka. Żebym swoją stopkę w życiu postawiła na poziomie mojego kochanego "singera" (to antyk, a jeszcze żyje i szyje), to bym była "uchachana":)

report |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Nie śmieszne a miłe--dlatego się uśmiecham--nie śmieję-cmok:) Literówka-- z maszyną*.. Fajnie że sobie poradziłaś i ciekawie to opisałaś:)

report |

LUCJA,  

Aniu! Chcę się pochwalić moim nowym osiągnięciem. Pasek od mojej maszyny był tak styrany, że pomimo "łatania" zdechł. Jako "pomysłowy dobromir" podłączyłam do niej silnik i obecnie nie muszę "pedałować", a tylko przyciskam na pedał. Chyba faktycznie ten świat się pomylił. Miałam być chłopakiem.:)Pa!

report |other poems: Żyć...o... rysss..., scalenie, bankrut, myśliciel, nienasycona, obwodnica, analiza zysków i strat, przestroga, jak mebel, nadziei cień (dla grzkor), nigdy, Motto Zycia, potęga alkoholu (dedykuję I...), galaktyka marzeń, gra słów, rozwody, zara(była)żona, reinkarnacja, prze...żądzony, po...kłosie, dlaczego, prawdziwy akt, rozum..., już nigdy, Dziś, cyrkonia, jeboszujanka, Życie frajera, gdy jej nie ma, inteligencja, zapamiętaj, marzenia mrówki, przegrzana, opentane myśli, matrymonium, wyciszenie, poranek smakosza, świetliki, szczera prawda, terrorysta, dobra żona, modlitwa, DLA FILIPKA, zawiedziona, posiłek niewiernego, imprezka, balanga, bez skruchy, namiętna, nie tylko, moje ja, zamarźnięty pingwin, siłaczka, do wilka, otrzeżwiałem, życiowy remont, płodozmian, do facetów, nadymany, melpomene, torelancja, nawrócony, olśnienie, mąż i żona, kwiatek, pirat, I po co Ci-to (z przymrużeniem oka), konfontacje, odwrotność, alchemia, bieguny, względność, dwie strony, senne majaki, jesień, zaślepiona, żagle do góry, jak feniks, nadgorliwość, pragnienie, na bezdechu, podkładka, egoista, despota, i... po sprawie, nie potrafiłeś, krzakoterapeutka, gwiazdozbiory, reanimacja, tak to jest, poniżej..., przegruchana, zasuszona, czasami..., wirtuoz, odwróceni, poli...o mania, moje szpilki, zasada płaskiego brzucha, życie robaka, wysuszona, pokoje przeznaczenia, mały gość (od mojego wnuczka dla Trumla), metamorfoza, psychokil, bzyknięta (odrobina perwersji), trzy pijawki, przywidzenie, napisz..., linoskoczek, nadpobudliwość, przepłukany, wyznanie desperata, dziecięce wspomnienia, do H..., do S..., roztrzaskane lustro, przetulona, niedopałek, ostatni lot ..., przepierka, bezradna, słońce przygrzało, no i o co chodzi...?, w pogoni, kraksa, punkt zero-stagnacja ciał, skorupiaki, zlodowaceni, Milczenie, Wiara, a...jeśli..., powinowanie, "zacięłam się", przemyśl to sam, psiakocia, DO "MATKI POLKI", odludzie, PIESKIE ŻYCIE, ŚWIĘTY MIKOŁAJ, prze - silenie, zniewolona suczka, ĆMA, Ewolucja, po-sprzątane, przed euro 2012, ŁAPANKA, KROK OD ŚMIERCI, Dobre ustawienie, zabujana,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register