24 april 2011

To się zdarza i zdarzyć się tak może.


Uczmy się dostrzegać wyciągniętą rękę,
otwarte serce bez podtekstów.
Śpieszmy się cieszyć  pięknem przyjaźni
bo dni tak szybko odchodzą.
 
Dni odchodzą, lata mijają,
do drzwi puka zrozumienie.
Nawiedza nas ze wstydliwą
pustką fałszywych domniemań.
 
I przynosi zbawienie przez ogień.
 
 
 
 
 
Radość 23.04.2011


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 6 | rating: 0/1 | report | add to favorite

Comments:

Szel,  

bzdura PP

report |

Szel,  

a jezlli nie zyczyl sobie zrozumienia?

report |

Krzysztof Kaczorowski (papayaii),  

Tak rzekła żaba z kałuży do żaby z oceanu - bzdura nie ma takiej wielkiej wody.

report |

Krzysztof Kaczorowski (papayaii),  

Nikt nikogo do niczego nie zmusza i szanuje wybory. Przypadek nie jest jakimś tam przypadkiem ale konkretną trwającą relacją więc wiem o czym mówię i z doświadczenia i przede wszystkim z tej konkretnej relacji i znajomości osób zaangażowanych. " Dziwny jest ten świat..." i piękny... jedni przeżywają piękne choć nie zawsze łatwe "rzeczy" - dla innych będące bzdurą.

report |

Krzysztof Kaczorowski (papayaii),  

Magdo odrobinę tłumaczę z szacunku ale nie na tyle by zdradzać intymną stronę relacji człowieka z człowiekiem. Tobie Magdo zdaje się nie trzeba tłumaczyć takich klimatów. Jesteś szczęśliwa.

report |other poems: Przestrzeń Drugiego Policzka, A wiadomo... I taki odkryj sens w swojej wierze., A liście starzeją się kolorowo., Dwa światy, I tyle, Świadek, Moja góra Moria., Mam nadzieję, że to Ty, Odszedłem za daleko, Bałwochwalstwo inaczej, Istnieje pomimo, Wbrew rozsądkowi, Nie proszę, Warstwy figowe, Słowniki, Na Twoje podobieństwo, To się zdarza i zdarzyć się tak może., Zrozumienie., Wielka sprawa, Nieunikniona pomyłka, Wyrzeźbione z jej myśli, Charakter światła., Miłość, Mijane na ulicach., Otrzymałem, Grzechy jednych, drugim wyznawajcie, Twój uśmiech, Książki, Jęzor Brzydkomówca, Życie w sam raz – bez., Podziwu krył nie będę, panie Leszku, Kotły w tramwaju i pozory, Rozmowy z samym sobą (refleksje w świątyni lasu), Zasłuchanie, Żal mi, Szalone powody istnienia, Zachowania z autopsji wyzbierane, Dwie rocznice i beatyfikacja., Ozein, Lek na trzeźwe widzenie, W Sychar, Jestem obok, Odwrócony proces, Zrozumcie Boga, Nie zostawiamy śladu, Katyńska bolesna lekcjo, Zmień się, Religia i demokracja, Frajer, Istnieje pomimo, Jesienna reklama, Łaska to taka wdzięczność, Uśmiech, grzeczność, kultura z tworzywa sztucznego, Bo ją kocham, Serce przewrotnie – wrażliwe, Pomnik Bogu nieznanemu, Sercem, Nie zabijaj, Przypatrzcie się liliom, Brzegom, Miłość na wąskiej ścieżce, O kobiecie, Ku wolności... tęsknota, Pragnę, Marzenia o domu, Twórcza płodność pędzących, Łapię chwile, Z rozsądku, Dwie możliwości donikąd i droga do królestwa żyjących, Walka, Nadzieja sióstr łazarza, Wstydzę się spojrzeć w twarz, Piękno, Szczęściobranie, Bym zwyciężył, Chleba dzieląc się okruszkiem, A przecież dobry Bóg, Jak ?, Nie udawaj greka, A Może Wystarczy, Na chwilę, ***, Inny most, Pielgrzym Świadomy, Wierzę i to przez to, nadaję chwilce sens, Ukształtowanie, Do miłości kupionej, Ogród tamtych chwil,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register