Forums

dobrosław77
PROFILE About me Forums (26) Prose (360)


2 december 2017

Przerażające, szokujące, zdumiewające etc..komentarze.

"bosonoga, 1 grudnia 2017 o godzinie 21:43
Zgadzam się - Ma-ka-bra! Ale Szef nadal nie reaguje i nawiedzony "tfórca" znowu zamieścił pięć "arcydzieł" w ciągu jednego dnia. Jak tak dalej pójdzie, to publikacja na tym portalu będzie
obciachem :)"

@bosonoga. Według użytkownika "bosonoga" obciachem jest zmiana zbiorowej nieświadomości, na zbiorową świadomość wiedzy biblijnej zbieżnej z odkryciami nauki.


number of comments: 18 | rating: 1 |  more 

byłem...,  

Nie Dobrosławie. To stosunek pewnej ilości osób do tego,co tutaj robisz. Nie łamiesz regulaminu,ale przekraczasz pewne zasady. Jak zdążyłeś zauważyć,nie jesteś zbyt popularny,o czym świadczą "kciuki" i komentarze pod twoimi pracami. To powinno ci dać do myślenia,ale ty nic sobie z tego nie robisz i dalej nas karmisz swoją filozofią. Bez względu na jej treść,to jest dla wielu po prostu nudne. To ja,przez swoje wpisy,podniosłem twoją "popularność". Dlatego zamierzam skończyć moje wpisy na temat twoich prac,które mógłbyś zamieszczać na wielu innych stronach,zbliżonych tematycznie. Jeśli tego nie zrozumiesz,to niestety będziesz tu traktowany jak "wrzód na dupie". Wybacz słownictwo,ale nic innego mi do głowy teraz nie przyszło...

report |

ApisTaur,  

a wrzód się usuwa razem z jego treścią / gdyż gotów zakazić cały organizm / później potrzebna jest terapia antyidiotykowa / i to jest przerażające / moja nieświadomość jest całkowicie moją wolą / a biblii nie mogę czytać / bo jestem zbyt wrażliwy / by czytać ten ogrom okropności / zaprawionych morzem krwi i okrucieństwa / aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra//

report |

dobrosław77,  

@ApisTaur. Okrucieństwa czynili i czynią nieświadomi ludzie, dlatego należy być świadomym, że Jezus Zbawiciel jest wzorem człowieka, a Biblia instrukcją życia w systemie.

report |

ApisTaur,  

a/a/a/a/a/ nie dam się wciągnąć w dyskurs teologiczny/ nie ten adres/ już to przerabiałem/ i nie pasuje mi to / więc odpuść / trafiłeś na niereformowalny beton / kto jak kto / ale Ty powinieneś coś o tym wiedzieć //;)

report |

pociąg,  

Panie Dobrosławie77, świadomość ludzka jest wyborem. Mam wolną wolę, czy pozostać w niewiedzy, czy poznawać Stary Testament, którego jak Apis czytać nie mogę. Próbowałam czytać Psalmy Dawidowe... ich też nie potrafię. Tracę wtedy wiarę w Dobro, które moim zdaniem buduje. Biblia to fantastyczne dzieło literackie. Czasami wybiórczo czytam Pańskie teksty, ale jest ich zbyt wiele. Ma Pan prawo do publikacji, ale w Świecie nie jesteśmy sami... nie chcę Pana urazić, należę do pokojowo nastawionych osób, pozdrawiam

report |

dobrosław77,  

@E.T. W Biblii nie ma wolnej woli jest świadomość, wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków albo zbawienie, czyli życie wieczne w nowym systemie.

report |

ApisTaur,  

No toś pojechał/ to za co Adaśko z Ewką dostali eksmisję z raju? / czyż nie wolna wola była tego przyczyną? / ów dar tak łaskawie nam dany //Bóg stworzył ludzi na swój obraz (Rodzaju 1:26). W przeciwieństwie do zwierząt, które kierują się głównie instynktem, przypominamy Stwórcę pod względem zdolności do przejawiania takich cech, jak miłość i sprawiedliwość. I podobnie jak Bóg mamy wolną wolę.

report |

pociąg,  

nie wchodzę w dyskusję, przepraszam, ale samo słowo: "system" w stosunku do- jak mniemam Nowego Testamentu, powoduje niechęć. mimo, że Biblię uważam za fantastyczne dzieło podchodzę do niego raczej konserwatywnie. miłego dnia Dobrosławie77 oby przepełnionego w uczynki również :)

report |

Eva T.,  

Zgadzam sie z Bosonoga. Uzytkownicy tego forum sa grzeczni, uprzejmi, okazali sie wielka cierpliwoscia i tolerancja dla twojego cytowania biblii...Nie trafiles tutaj przypadkowo, wiedziales, ze tu ci sie uda zaistniec na dluzej...na innych forach nie miales szans. Internet nie zapomina...

report |

Eva T.,  

"Męczące już jest patrzenie na wszystkie ustępstwa i zaprzestania, / Znów krzyżujesz ręce na swym sercu, które jest wciąż zamknięte. / Samotny i płaczący obok twojej duszy wyniosłej, / Cierpisz ból, który nie ma sobie równego, / Dla podskoków, dla dobrego i dla złego, / Złośliwej gry, rozpalonej i niebezpiecznej. (...) Jednak nie będziesz miał ze swojego bólu przyjemności, / Krążący demonie... (...) Mając mniej radości, niż uczuć, co są zazdrosne, / W zachrypnięte sezony będziesz Miłość śpiewał, / Może również on będzie ci odpowiadał, / Ten, który nie wie, co jest w życiu najlepsze." /Anna de Noailles/

report |

dobrosław77,  

@ApisTaur. Człowiek stworzony jest na obraz i podobieństwo twórczej myśli Boga Wszechmogącego. Zjedzony owoc banana, bez nasienia nie dla was, dla zwierząt jest dramatem ludzkości (Rdz 1,29-30)

report |

nicnowego,  

Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi, uuuuuuuuu ...

report |

dobrosław77,  

Twoja poezja Atanazy Pernat "Tęśknie" jest hipokryzją, mistyfikacją i prowokacją, bo brak ci empatii, wrażliwości i wdzięczności, za poniesioną śmierć Jezusa Zbawiciela, w zastępstwie śmierci każdego człowieka.

report |

Atanazy Pernat,  

daj mi spokój człowieku

report |

Atanazy Pernat,  

idź się leczyć

report |

dobrosław77,  

Twoja poezja Atanazy Pernat "Judasz" Judasz po zdradzie Jezusa Zbawiciela był świadomym, że albo Jezus, albo drzewo.

report |

takalbonie,  

dobrosław77 nie jest Swiadkiem Jehowy, oświadczył mi na PW.

report |

dobrosław77,  

@Atanazy Pernat. Twoja poezja Atanazy Pernat "Ewangelia na co dzień" Ewangelie, Biblia i Jezus Zbawiciel są ponadczasowe, uniwersalne i doskonałe, bo napisane dla czterech archetypów, dla czterech narodów i przez wywodzących się z tych narodów. Biblia jest wielogatunkowym arcydziełem literackim - instrukcja życia w systemie, zbieżna z odktyciami nauki. Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka, aby nie ponieś wiecznej śmierci w tunelu swoich uczynków, udowodniony naukowo.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1