20 january 2017

rozmowy niekontrolowane

[Experiment]


rozmowy niekontrolowane

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 7 | rating: 0/3 | report | add to favorite

Comments:

Ania Ostrowska,  

potrzeba mi było dzisiaj z rana takiego widoku :) serdeczne dzięki :) Nie mogę zgadnąć tylko, co tak naprawdę ta fotografia przedstawia? Podobnie wyglądają moje kruche ciasteczka z czekoladą, ale ja ich nie moczę w takiej białej zalewie :)

report |

nicnowego,  

przedstawiona powyżej fotografia, to wyodrębniony przypadkiem ułamek bezbronnego, wielosmakowego świata płatków , który tysiące głodnych ludzkich potworzów zjada na śniadanie :D pozdrawiam smacznie :)

report |

Ania Ostrowska,  

no przecież, że tak :) co za gapa ze mnie

report |

nicnowego,  

istne bestie

report |

nicnowego,  

ściemniacz nad ściemniacze, całuśniak jakich mało, ma wielkiego czekoladowego cmoka ... sie przyjżyj :D

report |other photos: simple, ludzie i drzewa, white Mary, pragnę i ... pragnę ..., milczek, za dziesięć minut dwunasta, wytrzepany, inskrypcja, lody na patykach, przeistoczenia, blue sky, a dusze spadają na planetę, czas nie dla motyli, gry słoneczne, Excalibur, jeszcze se pośpie, myśl przewodnia, owieczki, au revoir, and I know it ... :), komunikacja niewerbalna, owca, wojownicy światła, a kuku Panie Kruku, paczom i paczom, jesień, ach to ty..., cytrusowo, małpy we mgle ... ha, ha, ha ..., jakby coś, thinker, kadr, jestem jaki jestem, nagi instynkt, Demon w wydaniu ,,snail'', ona i ona, immortal, trafiony zatopiony, słowa niosą w sobie ładunek, trauma, bum shackalacka, proszę Pana, pewna kwoka ..., ptaszek, wszystkie gwiazdy idą do nieba, kompozycja, gdzieś, a jeszcze przed chwilą byłem całym światem, bezcenne, street, zwierciadło, ona lubi pączki, wietrzenie, oko wesołego diabła, jest Johnny jest zabawa, nie płacz Ewka, no to dajem, Femme Fatale, w wyobraźni, Grucha i Cze, buntownik, skończyło się dmuchanie, Ty ... toń, kreatywność, hot blood, poważnie i zabawnie, malowany ptak, depresją wionie zewsząd, ludzie myślcie to nie boli, tulipy, ogródek, kwiatki, Hilary to gapa, trochę kolorów bo to ponuro, jestem za, uśmiech mnie ogarnął, chichot losu, Ola, urodziwość, wiatr we włosach, yhy...yhy, intensywnie, stalove, dla tych co brodzą w przeszłości, sweet red, po prostu, poduszkowiec, różowo i spokojnie, pokolenia, pokolenia a nic się nie zmienia, Szczekacz, jezioro łabędzie, nieświadom swej piękności, piękniejszym się staje, suchar na tle nieba, czasami człowiek musi, ujęcie, brunetki, blondynki ..., wielokropek, ranek u Pani S, szykowna miedza, uśmiechajo sie, podbiał, Matołek i Aniołek, dziesięć... szukam, Kazek zakochaj się, żywiec, motilek, para mieszana, gdzieś, upstrzony, wszyscy jesteśmy zakuci, kotek, w rozmiarze xs, droga przez piękno, antystresowe, turysta, myśl płocha, listki, przebiśnieg, podbiał, Merry ..., bukiecik weselny, przyszła do mnie nie wiem skąd, oko węża, cień, sen o błękicie, mrowisko, ekwilibrysta, a kuku, zimowy, wyrafinowany umysł ma wyjątkowy, zaczepno-obronny, Pink-ny i Bestia, świetliści, imprezowicz, był sobie chłopak, mury nie runą, cacuszko, rytuały, enklawa, kąsek, alien, inkluzja, wystarczy przejść, kraina cieniostworów, - Mogą zjawić się tygrysy uzbrojone w pazury. - Nie ma tygrysów na mojej planecie - sprzeciwił się Mały Książę - a poza tym tygrysy nie jedzą trawy. - Nie jestem trawą - odparla słodko Róża., woda, horyzont w błękicie, duchy lasu, obrazek, wrotycz, człowiek z żelaza, gałązki,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register