14 july 2018

złorzeczenie

znieważany przez ptaki
wiatr
bezpańskie psy
wbity w polny grób
wygraża niebu drewniany krzyż
 
w człowieczy los odziany
konający 
strach na wróble


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/3 | report | add to favorite

Comments:

smokjerzy,  

Pozdrawiam, Jestem :)

report |

Grain,  

jest myśl na wiersz i chaos - bez urazy

report |

smokjerzy,  

Skoro z chaosu wyłoniła się myśl, to może nie tak źle? :)) A trochę poważniej - byłbym wdzięczny za doprecyzowanie. Nie potrafię ustosunkować się do ogólników, ani nic z nich dla siebie wyciągnąć. Pozdrawiam.

report |

Grain,  

No coć bym dodał, za dużo przewidywalnych ogólników. Jestem ze wsi - trochę mi nie pasują bezpańskie psy /raczej bardziej zajęte szukaniem żeru/ i ptaki / nie tylko p powtarzanie chodzi/ Pozdrawiam.

report |

lilidae,  

Wiem, że ta wypowiedź skierowana jest do Autora, ale (jak już tu jestem) czytam i nic nie rozumiem, bo...strasznie to chaotyczne ;)

report |

smokjerzy,  

Aha...no to dyskusję "na temat" mamy raczej z głowy. Widać jaki wiersz, taki komentarz, moja wina! :)) Co do wsi - tyż żem wieśniak, ale w mojej łatwiej spotkać bezpańskiego psa, niż człeka. No i, zabij mnie, nijak nie pojmuję, po czym odróżniasz bezpańskiego od szukającego żeru - inne ogony? Na końcówkę Twojej wypowiedzi ( p powtarzanie ) zabrakło mi inteligencji - niestety. Ale dziękuję za zatrzymanie się i jeszcze raz pozdrawiam

report |

lilidae,  

Zwięźle, spójnie, a przez to wyraziście i przejmująco.

report |

smokjerzy,  

Przestań kadzić! ;)) Dziękuję, Aniu.

report |other poems: rozpoznanie, znaki czasu, dmuchacz, list do nikogo, okno z widokiem na drzwi, empiria, naiwność, frustracja, randka z wiosną, po drugiej stronie siebie, opcja, rozwaga, rocznica, myśli na luzie - ko(t)smos, rozmowy o śmierci i uciekaniu, koło, bagno z widokiem na dłoń, niespełnienie ( z cyklu - wygłupy przy kawie ), translokacja, spacer po ogrodzie, koszmar, relacja z ciągu dalszego który nastąpił, wiersz którego nigdy nie napiszę, tam i z powrotem, dziedzictwo, z księgi ogłoszeń ( 2 ), świat alternatywny, efekt uboczny, tetraplegia, pożar, zmierzch, mały anioł tonie we łzach, wena 3 ( ulotność ), niepubliczna droga ruchu przyspieszonego, po raz piętnasty przeczytałem proces franza kafki, bezsiła, z deszczu pod rynnę, zegarmistrz odchodzi, stan nieoczywisty, przeniesienie, dla planu b zabrakło proroka, wskazujący, zanik, minimum, poeta okolicznościowy, obsesjonat, umocowanie ( 2 ), głupawka terapeutyczna przy kawie, wena ( 2 ), weltszmerc, liryka podstarzałego kuchcika, industrial mathematics, sukurs, aberracja, prowizorium, względność, wypowiedzenie, transcendencja, cudotwórca, incydent, prosto w ciszę, psychoza, wyparcie, nica, z księgi ogłoszeń, trzy wersy o poezji (1), zwrot, relacja na żywo, preludium styczniowe, eskalacja, odtrącenie, noc ( erupcja ), obol i filantropi, usiłując dogonić wiersz ( improwizacja ), o miłości, spiskowa teoria bełkotu, dezorientacja, przeciąg, teoretyk, wśród nocnej ciszy, rozdrażnienie, ubezwłasnowolnienie, portrecista, starość, Zastój, syzyf pisze wiersz, ryzyko, medytacja, redukcja, improwizacja przy młodym winie i dużo starszych piosenkach, obojętność, wróg publiczny, przejście, sztuczka, nic nie rozumiem, splin, stężenie, szukając ciepła żywej dłoni, oszust, dogasanie, śmierć, moje buty piszą wiersze, e- ro(man)tyk, dysjunkcja, ewakuacja, październik, jesień, wiersz terapeutyczny, zapiski z podróży, nirwana narwana, przygasanie, autopsja, siurpryza, jabłoń, epizod ( 2 ), klepsydra ( 2 ), zderzenie, krzyż polny, erzac, niekompatybilność, słowa, półsen, odzwierciedlenie, strzępy ( bez chronologii ), refleksja z muchą w tle, złorzeczenie, kołysanka, po wspólnej stronie oddechu, oddział ( droga do świtu ), lato, upał, stolik z widokiem na wolność, Pink Floyd ( rozmowy z kotem ), coś jeszcze, okno, intercity, zasięg, ćwiczenia z pisania - improwizacja, frustracja ( o różnych obliczach poezji ), azyl, sylfida, okno z widokiem na nic, jak pierwszy dotyk, epizod, Uśmiech twój ( z dawnej fascynacji J. Koftą ), Placebo, zmory, suicydalny, tylko drzewa uciekają zawsze w stronę nieba, majowo,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register