14 july 2018

złorzeczenie

znieważany przez ptaki
wiatr
bezpańskie psy
wbity w polny grób
wygraża niebu drewniany krzyż
 
w człowieczy los odziany
konający 
strach na wróble


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/3 | report | add to favorite

Comments:

smokjerzy,  

Pozdrawiam, Jestem :)

report |

Grain,  

jest myśl na wiersz i chaos - bez urazy

report |

smokjerzy,  

Skoro z chaosu wyłoniła się myśl, to może nie tak źle? :)) A trochę poważniej - byłbym wdzięczny za doprecyzowanie. Nie potrafię ustosunkować się do ogólników, ani nic z nich dla siebie wyciągnąć. Pozdrawiam.

report |

Grain,  

No coć bym dodał, za dużo przewidywalnych ogólników. Jestem ze wsi - trochę mi nie pasują bezpańskie psy /raczej bardziej zajęte szukaniem żeru/ i ptaki / nie tylko p powtarzanie chodzi/ Pozdrawiam.

report |

lilidae,  

Wiem, że ta wypowiedź skierowana jest do Autora, ale (jak już tu jestem) czytam i nic nie rozumiem, bo...strasznie to chaotyczne ;)

report |

smokjerzy,  

Aha...no to dyskusję "na temat" mamy raczej z głowy. Widać jaki wiersz, taki komentarz, moja wina! :)) Co do wsi - tyż żem wieśniak, ale w mojej łatwiej spotkać bezpańskiego psa, niż człeka. No i, zabij mnie, nijak nie pojmuję, po czym odróżniasz bezpańskiego od szukającego żeru - inne ogony? Na końcówkę Twojej wypowiedzi ( p powtarzanie ) zabrakło mi inteligencji - niestety. Ale dziękuję za zatrzymanie się i jeszcze raz pozdrawiam

report |

lilidae,  

Zwięźle, spójnie, a przez to wyraziście i przejmująco.

report |

smokjerzy,  

Przestań kadzić! ;)) Dziękuję, Aniu.

report |other poems: incydent, prosto w ciszę, psychoza, wyparcie, nica, z księgi ogłoszeń, trzy wersy o poezji (1), zwrot, relacja na żywo, preludium styczniowe, eskalacja, odtrącenie, noc ( erupcja ), obol i filantropi, usiłując dogonić wiersz ( improwizacja ), o miłości, spiskowa teoria bełkotu, dezorientacja, przeciąg, teoretyk, wśród nocnej ciszy, rozdrażnienie, ubezwłasnowolnienie, portrecista, starość, Zastój, syzyf pisze wiersz, ryzyko, medytacja, redukcja, improwizacja przy młodym winie i dużo starszych piosenkach, obojętność, wróg publiczny, przejście, sztuczka, nic nie rozumiem, splin, stężenie, szukając ciepła żywej dłoni, oszust, dogasanie, śmierć, moje buty piszą wiersze, e- ro(man)tyk, dysjunkcja, ewakuacja, październik, jesień, wiersz terapeutyczny, zapiski z podróży, nirwana narwana, przygasanie, autopsja, siurpryza, jabłoń, epizod ( 2 ), klepsydra ( 2 ), zderzenie, krzyż polny, erzac, niekompatybilność, słowa, półsen, odzwierciedlenie, strzępy ( bez chronologii ), refleksja z muchą w tle, złorzeczenie, kołysanka, po wspólnej stronie oddechu, oddział ( droga do świtu ), lato, upał, stolik z widokiem na wolność, Pink Floyd ( rozmowy z kotem ), coś jeszcze, okno, intercity, zasięg, ćwiczenia z pisania - improwizacja, frustracja ( o różnych obliczach poezji ), azyl, sylfida, okno z widokiem na nic, jak pierwszy dotyk, epizod, Uśmiech twój ( z dawnej fascynacji J. Koftą ), Placebo, zmory, suicydalny, tylko drzewa uciekają zawsze w stronę nieba, majowo, Poczekalnia, melanż, pięść, szmery, implanty, Klepsydra, open, księga nieczystości - reakcja łańcuchowa, oni, pogodzenie ( bezczyn ), iluminacja, spadam w stronę dnia - improwizacja bezkofeinowa, Błazen, cmentarz o zapachu świeżych bułek, bungee, rozpisuję życie na upadki, klątwa, stan posiadania, Kurde co ja tu robię, Ćwiczenia z pisania ( Love Story ), wyznawca, ćwiczenia z pisania ( spowiedź ), Mariam, ćwiczenia z pisania ( odbicie ), pajac, ćwiczenia z pisania ( noc ), wieża, gerris lacustris, słowo, ćwiczenia z pisania - siódma rano, przestroga, milcząc, konsolacja, rozdźwięk, zapiski wariata, epitafium dla wiersza i poety, aleksander i wiatr, od siedmiu boleści, strach, piszę wiersz ten sam od lat, kula, czas rzucił cień, cykl, introspekcja, inny, autobiografia, podróż niedokończona (punkt widzenia), gdy chleb pragnie stać się ciałem, hybryda, fanatyk, Dzban, bombki, północ, nielinearna koncepcja spożytkowania bezdechu, spokój, wena, uśpienie, Nie kupuj pomarańczy, dla tej drobiny kurzu,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register