15 april 2014

15 april 2014, tuesday ( Level 4 o kilku liczbach )

Liczba nieodebranych telefonów: 13 (zgaduję, że nawet tym próbowałeś mi coś powiedzieć),
liczba wiadomości, nad którymi się nie zastanowiłam, klikając „wyślij”: 1 (czyli ogólnie nie jest źle),
liczba przesłuchań płyty M. Fostera: 100+ (jeszcze kilka razy i znienawidzę ją do końca życia),
liczba papierosów: 4 (różowe slimy się nie liczą),
liczba wypitych kaw: 3
i pół.
 
Odkryłam, że to nie dieta złożona z kawy i fajek sprawia, że jestem ostatnio taka zupełnie do dupy. To tylko twoje natrętne przypominanie mi, że żyjesz; moje fantazje rozjechane na ulicy przy Kruczej i moja gęba w lustrze niezmiennie wyrażająca niesmak.
 
Pamiętam o tobie, więc przestań to robić. Melodia z mojego ulubionego serialu, której ustawienie jako dzwonek wydawało mi się swego czasu genialnym pomysłem, wkurwia mnie przez ciebie niemiłosiernie. Jesteś taki nie-miły-osierny, dzwoniąc i dzwoniąc. Przecież nie muszę odbierać telefonów, żebyśmy rozmawiali. Rozmawiamy w mojej głowie prawie codziennie i uwierz, że są to bardzo dobre rozmowy. Na poziomie, tak jak lubisz. Wszystko jest jak należy, bo przecież znamy się tak doskonale, że i tak wiem, co byś odpowiadał. Przecież ty akurat to rozumiesz, w porównaniu do milionów ludzi, którzy są tacy szarzy i do kitu, że odbijają się od ściany do ściany, od przystanku do przystanku i od baru do baru, tylko dlatego, że mieli pecha nigdy tego nie doświadczyć.
 
Myślę, że istnieje coś takiego, z czego zdaje sobie sprawę może 1 procent ludzkości. To nie jest miłość, przyjaźń, czy braterstwo dusz, bo to byłoby zbyt banalne. To jakaś pieprzona świętość, która sprawia, że kiedy jesteśmy razem świat odzyskuje harmonię, bo wreszcie wszystko wraca na swoje miejsce.
Więc teraz jesteśmy osobno, robiąc naprawdę niezły numer całej planecie.
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register