29 march 2013

Pytanie

Dzień dobry, czy jest możliwość załączenia pliku mp3 do odsłuchania na Truml'e ?

Pozdrawiam


number of comments: 14 | rating: 6 |  more 

alt art,  

panchibaniepoeta..

report |

deRuda,  

funkcjonuje na Trumlu opcja Wideo Wiersz, ale rozumiem, że nie do końca Ci o to chodzi

report |

somebody man,  

taka możliwość istnieje jedynie na nieszufladzie

report |

PanPoeta,  

ok dzięki.

report |

blue eye,  

A ja mam inne pytanie. Nie mogę wejść na aktualne fotografie, wyświetlają mi się wszystkie z przed roku :) o co chodzi? :) klikam w najnowsze, wczorajsze i to samo!? Czy ktoś może mi powiedzieć jak z tego wyjść do teraźniejszości? :))

report |

deRuda,  

blue eye, ja mam normalnie, aktualne, właśnie sprawdziłam

report |

blue eye,  

kurcze, nie wiem gdzie mam kliknąć żeby wróciło "aktualne", pogubiłam się już :)

report |

deRuda,  

jak wejdziesz w fotografie to nad nimi jest słowo: 'wszystkie' kliknij na nie, wtedy powinny Ci się pojawić :)

report |

blue eye,  

no właśnie mam "wszystkie" i nic, jakby w ogóle nie działało

report |

blue eye,  

no nic, może samo wróci (w co wątpię) :) poczekam na admina :) może mnie gdzieś skieruje, bo nadal mam sprzed roku wyświetlane - klikam w fotografie, mam ustawione na "wszystkie" i nic, tzn są, roczne z 2012 a pierwsza jest Sergiusza, śliczny domek.

report |

deRuda,  

no to nie wiem, najlepiej rzeczywiście zapytaj admina, sprawdź tylko czy masz podkreślone słówko 'wszystkie' i pod spodem 'wszystkie kategorie' :)

report |

blue eye,  

jest podkreślone, i kategorie też są wszystkie :) na prawdę nie wiem o co chodzi, bo grafika i wszystko inne jest ok, tylko ta fotografia, jakby zablokowana dla mnie :))) zabrali mi do niej dostęp :)))

report |

blue eye,  

już jest OK! wystarczyło wyłączyć strony przeglądarki i włączyć od nowa, coś mi się zawiesiło w tym trumlu :) wszystko wróciło do normy :)

report |

deRuda,  

no to spoko :))

report |



other forums: Pytanie,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1