9 november 2012

Witajcie!

Witam Was wszystkich serdecznie, jak również każdego z osobna. Zawitałam tu z polecenia innej użytkowniczki. Mam nadzieję zagościć na dłużej:) Co o mnie? Pisze głównie prozę, ale również maluję obrazy, które postaram się sukcesywnie tu zamieszczać:)


number of comments: 41 | rating: 2 |  more 

Miladora,  

Witaj, Pilar - masz niesłychanie sympatyczny avatar. :))) Z mojej strony, jeżeli zdążę wyrwać się z działu poezji, możesz liczyć na ścinkę prozy, a co do obrazów, to też parę słów na ich temat potrafię powiedzieć. ;) A teraz, jeżeli się nie wystraszyłaś - miłego pobytu wśród Trumli. :)))

report |

Nevly,  

hej :)

report |

Monika Joanna,  

I ja się uśmiechnę! Ja piszę głównie poezję, chociaż nie, ja piszę wyłącznie poezję. :))) Także miłej zabawy życzę. I zgodzę się z Miladorą co do avataru. :)))

report |

deRuda,  

Witam i pozdrawiam :)

report |

Pilar,  

Jeśli chodzi o avatar to moja artystyczna wizja mnie samej, oczywiście to moja kreska:) Nie tak łatwo mnie wystraszyć, a jeśli mogę się dodatkowo czegoś nauczyć to jestem zdecydowanie ZA :)

report |

Monika Joanna,  

Pilar, jeśli to Twoja kreska to ja zazdroszczę, rysowanie ani w ząb mi nie wychodzi. :)))

report |

Pilar,  

Dziękuję :)

report |

jeśli tylko,  

witaj :)) rozejrzyj się :)) pokaż się :))

report |

Pilar,  

Powoli zamierzam to zrobić:)

report |

Wieśniak M,  

A zatem witaj na Trumlu:))- Prozę odwiedzam nie za często, ale ciekaw jestem obrazów:))

report |

Pilar,  

Mam nadzieję, że się spodobają:)

report |

Wieśniak M,  

manga fajna:)))

report |

Pilar,  

Cieszę się:)

report |

pizzaboy,  

To ja siem jeno na powitanie uśmiechnę bo jak we trzy na mnie... to biada mi ;)))

report |

Monika Joanna,  

o jejku, rozpacz :)))))))

report |

Pilar,  

Marzyć zawsze można, do tego pora dnia nie potrzebna:))))

report |

Slawrys,  

witaj :) i jakie masz te i inne przewinienia to wszystkie tutaj wrzucaj :) ocenimy :) pozdrawiam

report |

Pilar,  

Zależy, które masz na myśli, bo mam ich sporo:) Powoli je pokażę, lepiej dawkować emocje:)))

report |

Slawrys,  

emocje to ja mam jak z laska mijam cmentarz ... a tak nic mnie już nie emocjonuje :))) wal śmiało ile fabryka daje :) poczytamy pożyjemy ...

report |

Pilar,  

Uważaj, bo jak wrzucę wszystko, co mam na raz to będziesz potrzebował kilka dni na całość:)

report |

Slawrys,  

ok, to czekam ... żyje powoli i umieram powoli :) coś zdążę przeczytać :)

report |

Pilar,  

:)))))

report |

Bazyliszek,  

witaj Pilar a ja staram się pisać poezje ale rozmawiam proza a z malowaniem czekam na Wielkanoc:))))))będę się starał i nadrabiał zaległości z czytaniem prozy:))))jak już może zauważyłaś jest tu co czytać i oglądać, nie wiadomo gdzie zacząć:)))

report |

Pilar,  

Oj tak jest tu sporo do nadrobienia i nie wiadomo od czego zacząć:)

report |

Magdala,  

awatar mnie uwiódł. :)) teksty poczytam jak wrócę. proza - górą! :)))

report |

Pilar,  

Taki właśnie miał cel - zaciekawić, przyciągać:) Czytaj, czytaj - zapraszam:)

report |

Joha,  

Witaj, Pilar :)

report |

Bożena Brzozowska,  

Witaj Pilar:)

report |



other forums: Witajcie!,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1