25 july 2013

Fujifilm Finepix S2995 - Co można dokupić do tego aparatu ?

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy można coś ciekawego dokupić do mojego aparatu aby moje zdjęcia były lepsze jak i ciekawsze. Zadawałam już pytania tego typu na innych forach lecz nikt nie odpowiedział mi zbyt dokładnie.. Mam nadzieję że tutaj ktoś mi pomoże. Oczywiście najbardziej zależy mi na zdjęciach makro, portrety ludzi, zwierząt jak i jakieś dobre zdjęcia w ruchu.


number of comments: 7 | rating: 0 |  more 

byłem...,  

Suganne,nic nie dokupisz do aparatu tego rodzaju co zwiększyło by jego możliwości.Przede wszystkim musisz poznać swój sprzęt dokładnie oraz zrozumieć jego możliwości.W internecie znajdziesz ogromną bazę wiedzy podstawowej co jest niezbędne do zrozumienia swojego sprzętu.Najwięcej zależy od Ciebie pamiętaj o tym. Pozdrawiam....:)

report |

Leżała i płakała. ☺,  

Dziękuję . Sama już nie wiem co i jak jedni piszą że filtry jakieś a inni że Raynox .. Ale najlepiej będzie poczytać o aparacie .

report |

byłem...,  

Nie słuchaj tych bzdur.Twój aparat ma ustawienia na makro i możesz robić zdjęcia z paru centymetrów...

report |

Leżała i płakała. ☺,  

No cóż za jakiś czas zainwestuję w kolejny aparat aby zrobić makro takie jakie bym chciała zrobić . Dziękuję za wszelkie informacje :)

report |

byłem...,  

http://www.youtube.com/watch?v=ElHhUj0JFb4 Popatrz jakie ciekawe zdjęcia można robić Twoim aparatem.Nie spiesz się ze zmianą.Powalcz tym co posiadasz...

report |

byłem...,  

http://www.fotosik.pl/aparaty/Fujifilm/FinePix_S2995/1

report |

Krzysztof Konrad Kurc,  

Mam taki aparat od kilku dni, bawię się nim. Myślę że trzeba trochę nauczyć się zmian ustawień i wtedy da się zrobić dobre technicznie zdjęcia. Makro i super makro działa. :) Pozdrawiam Krzysiek

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1